Wpis z mikrobloga

Mam juz dosc. Buduje dom. Chce samemu zrobic elektryke, hydraulike w domu, w sumie wiekszosc co wiem, ze sobie poradze. Ewentualnie bede posilkowac sie youtubem. Wlasnie poklocilem sie z narzeczona, bo stwierdzilem ze sam zrobie meble do kuchnii, a ona na mnie wyleciala z krzykiem, ze mam sie nie dotykac jej kuchnii, ze to chce robic sam, to chce robic sam, jeszcze meble do kuchnii, a przeciez nie jestem stolarzem xD bo ona chce takie systemy w kuchnii miec, a ja nie mam o tym pojecia i nawet nie mam narzedzi stolarskich xD ( mam calego vana narzedzi bo jestem elektrykiem, a moj stary ktory nie zyje byl stolarzem i nie jedna szafke z nim skrecilem). Powiedzcie mi, czy ja sie za bardzo unosze ambicja czy z nia jest cos nie tak? Dodam, ze jeszcze cala budowa jest finansowana z mojej pracy, bo ona siedzi z dzieckiem na codzien. Taki mamy uklad. Mirki, wiem, ze to nie miejsce na sady i terapie dla par, ale co o tym sadzicie? To jedyne miejsce gdzie sie moge wygadac... mial byc pelen szczescia dom, a z dnia na dzien jest coraz gorzej... ( ͡° ʖ̯ ͡°) patrzac na to co niektore rowiesniczki maja ze swoimi facetami, to bylbym noszony na rekach, za to ze chce tyle w domu zrobic i sie staram, a tu takie cos #rozowepaski #zwiazki
  • 30
@gekluc: no to ja, mam dość, bo mnie moja cały czas ściga do zrobienia czegoś czym się nie zajmuję xD I już na nowy rok właśnie mam zaplanowaną kuchnię - a, że mi się pewne tematy dość mocno dłużą to jest obsuwa i to tutaj pojawia się konflikt:) Uważam, że jestem majsterkowiczem i techniczne sprawy są dla mnie proste ale w powiązaniu z prowadzeniem działalności tak wychodzi...
Potwierdzam, baby miewają hopla na punkcie kuchni. Nim powiesz słowo, mają już wszystko przemyślane. Odstąp od mebli, chociaż żal jak cholera, skoro masz smykałkę. W zamian zbuduj sobie warsztat i składaj meble do kuchni dla sąsiadek (też będą mieć hopla)
Jeśli chodzi o kuchnie to zgadzam się z przedmówcą, kuchnia dla kobiet jest ważna i wydaje mi się, że jeśli byście zaplanowali ją razem i wzięli pod uwagę jej potrzeby dotyczące systemów to dałoby się to normalnie rozwiązać. Generalnie jak potrzebujesz argumentów to większość "stolarzy" od kuchni zamawia konkretne elementy już okleinowane, tylko składają do kupy u klienta, zawiasy systemy otwierania, uchwyty etc. są do dostania w Internecie, chociaż poczytałabym jeśli chodzi
@gekluc doskonale wiem o co chodzi, twoja baba wpadła w szał wnętrzarsko-projektowy i po prostu nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo dla niej jest ważne żeby mieć kuchnie jak z katalogu. Baby się teraz mega nakręcają w internecie, na grupkach facebookowych i ścigają się która będzie miała ładniejsze, nowocześniejsze, bardziej funkcjonalne wnętrze. Pewnie dlatego chce żeby zrobił to fachowiec.