Wpis z mikrobloga

@Logan00: Wysokość wynagrodzenia likwidatora spółki w postępowaniu likwidacyjnym ustala sąd. Zazwyczaj likwidatorzy otrzymują wynagrodzenie, które jest określone w przepisach prawa i zależne od różnych czynników (np. im wyższa wartość wierzytelności tym większy mnożnik minimalnego wynagrodzenia).
  • 0
@Logan00: w sumie co złego jest w patrzeniu na ręce władzy. Tzn ja wiem, ze to wykop i wszystko jest biało ale czarne. No, ale niestety tak nie jest bo ze szczujni pisu możemy zamienić TVP w szczujnie PO. Dlatego ważne jest by takie pytania zadawać i tego pilnować.

To co mi przeszkadza, ze te zmiany były na początku robione, wydaje się, ze trochę jednak z naciągnięciem prawa, a to by
@Logan00: z top1 najochydniejszych rzeczy robionych przez Mazurka to rozmydlanie afery pegasusa na KS
„a ktoś słyszał co to ten CitizenLab??” „pegasus hehe nie chodzi o konsole drodzy państwo”
Tak, było to gorsze od PRowych porad dla pisowcow odnośnie W.Manna
TVP powinno być zlikwidowane to po pierwsze. Jak ktoś broni PO to też ma mie po kolei w głowie.
Lis opowiada bajki o 160 milionach zysku dzięki niemu. To byłby wynik lepszy niż TOP GEAR Clarksona w przeliczeniu na liczbę mieszkańców.
@magiczneciastko: przecież tu nie chodzi o to, żeby nie publikować zarobków nowych gwiazd (bo to logiczne, że takie dane powinny być jawne), tylko zauważ, że Mazurek nie skrytykował swoich kolegów "po fachu" z PiS i ich zarobków, tylko jak typowy symetrysta od razu przerzucił całą winę/zmienił temat na nowych prowadzących TVP...


@Logan00: poza tym nawet jeśli nowa kadra dostaje takie same pieniądze, to płacić setki tysięcy za tępą partyjną propagandę
@Logan00: A po co ma ujawniać. Zadanie wykonane. Zostaliście wykolejeni. Po 8 latach walki w końcu nam się udało. #!$%@?**jące było wasze podskakiwanie. Np. Przekop mierzeji wiślanej, pokazało to że jesteście samodzielni, ale to już się skończyło :D

Beziehungen zwischen Deutschland und Polen będą coraz lepsze hahahaha