Wpis z mikrobloga

@onepnch 300 to nie zabawa, w zaleznosci od masy, napędu i skrzyni biegow 0-100 robisz w 4,5- 5,5 sekundy. Zwlaszcza na poczatku można narobić ogromnego balaganu.
Trzeba sie nauczyc jezdzic z taką mocą i nabrać pokory.
Po ok 2-3 latach poszukasz czegos co ma 400 jednorożców xD a to już nie jest takie łatwe ani takie tanie ;)
  • Odpowiedz
@0rdynus trochę #!$%@? :D możesz normalnie jeździć, nie trzeba się srać że każde wciśnięcie pedału gazu wyrzuci Cię w kosmos. Nowe auto ma tyle elektroniki że dopóki jej nie wyłączysz to nie pozwoli Ci na zbyt wiele
  • Odpowiedz
@LordLookas jak bys mial 25 lat i sie przesiadł z tych 130-150 na 300+ to bankowo byś cos odwalił.

rownież mam 5garów i nie da sie tym jezdzic bez deptania ;) sam dzwiek przy odpaleniu jest mistrzowski a jak sie wydech i olej rozgrzeje to trzeba umieć się opanować.
  • Odpowiedz
w zaleznosci od masy, napędu i skrzyni biegow 0-100 robisz w 4,5- 5,5 sekundy. Zwlaszcza na poczatku można narobić ogromnego balaganu.

Trzeba sie nauczyc jezdzic z taką mocą i nabrać pokory.


@0rdynus: czyli tyle ile robi turystyczny motocykl :D
  • Odpowiedz
mogę zapytać po grzyba Ci taki samochód jak u nas ograniczenie do 140 na autostradzie a już 150 koni starczy na efektywne wyprzedzanie?


@Gasikfps: bez przesady... mam teraz w aucie 190KM i trochę brakuje :)
  • Odpowiedz
@Anakee 150km mozesz miec w typowym dieslu VAGa 1.9 ~1500kg przy momencie ok 330Nm przy zakresie obrotow od 1750 do 3750 obr wiec masz 2tys uzytecznego zakresu.

160km i 150Nm mozesz miec w lekkiej hondzie civic 1000kg 1.6l B16A2 ktory leci prawie do 9tys.

Czym jest efektywne wyprzedzanie? Bo jak ktos nie potrafi jezdzić to i '500 kunia' na niewiele się zda. A jak patrze co ludzie #!$%@?ą na autostradach to polowie
  • Odpowiedz