Wpis z mikrobloga

Najbardziej nie mogę doczekać się, jak idol wykopków dostanie kolejny wp*erdol życia xD Najpierw 2 razy mniejszy freak (175 cm 80 kg XD) zrobił z niego worek treningowy i zdemolował jak leszcza, a teraz gość ma jeszcze wyjść do chłopa swoich rozmiarów (+110kg) co trenuje z kilkanaście lat xD

Dla mnie to jest nie syn indygo, tylko syn Najmana xD Ta sama taktyka co Najman lata temu wypracował sobie nazwisko, tylko wy gimby tego nie pamiętacie, bo to było kilkanaście lat temu. I wtedy wszyscy mieli beke i nikomu to nie imponowało, ale to nie było pokolenie vifonowych oskarków popijających monsterka.

Choć finalnie pewnie mu się upiecze, bo Buła zmiecie Denisa i ten nie będzie w stanie walczyć, a Labryga na jednej nodze pewnie nie zdemoluje tak Marconia, jak zrobiłby to zdrowy.

#famemma #cloutmma
  • 16
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Ale się wczułeś typie xD Nikt tu na poważnie nie myśli, że Natan ma jakiekolwiek szanse z patusami. Po prostu #!$%@? ich do końca i obnaża ich pseudozasady i o to chodzi
  • Odpowiedz
@Kopyto96 w ogóle jakim trzeba być kretynem, żeby oglądać to dla wyniku walki.
Pewnie podwalasz sobie kopyto do walki Arab Kizo XD albo dzisiaj do Szeliego

Freaki mają genezę w patostreamach, a dla sportu to ogląda się ufc.
  • Odpowiedz
  • 0
@wonsztibijski: XD Ty sie jarasz patusiarskimi konferencjami, ja się jaram potwornym nokautem na twoim idolu, który po 2 takich walkach już nie będzie w stanie się wysłowić jak człowiek.
  • Odpowiedz