Wpis z mikrobloga

Mirki zakupiłem dziś poprzez drogę kupna nowy 55 calowy TV 4K 120Hz. Zawsze byłem graczem czysto multiplayer na PC. Mam ochotę w końcu w łóżeczku wciągnąć się w jakąś super fabułę. Raczej nie lubię Sci-fi i jakiś wróżek. Co byście polecili? Coś co fajnie się gra na padzie.
GTA V
The Last Of Us
Wiedźmin
To są znane mi gierki. Nigdy nie ograłem do końca bo single średnio mi leżały ale może się przekonam. Co jeszcze?
#gry #pcmasterrace #ps5 #xbox
  • 9
@H4RRI3R: No to jeśli nie lubisz sci fi ale jak gierka jest wybitna to wszystko można przeboleć to:
- Mass Effect Legendary Edition (klasyka, pierwsza część dzisiaj już nieco drewniana, ale trylogia się broni)
- Horizon: Zero Dawn (fabuła wyjątkowo mi siadła i mimo powtarzalnego gameplayu, ciekawiło mnie o co chodziło w historii)
-ostatnie trzy Tomb Ridery bardzo przyjmne
- Marvel's Guardians of the Galaxy (świetna gierka, genialne postacie i dialogi)
Coś co fajnie się gra na padzie.


@H4RRI3R: Wszystko się fajnie gra na padzie, tylko jest to kwestią przyzwyczajenia, ewentualnie dla kogoś kwestią indywidualną jest, że nie ogarnia strzelanek [dużo osób na konsolach] a z ciekawostek, to sobie możesz w Age of Empires nawet na Xboxie zagrać. Gra się fajnie.
@H4RRI3R: do listy bym dopisał Spiderman Remastered. Jak zazwyczaj nie cierpię szukania znajdziek to tutaj nie mogę się powstrzymać, a to wszystko przez fajnie zrobione poruszanie się po mieście. Do tego Mafia 1 i 2. Jeśli nie boisz się cofnąć do starszych gier to proponowałbym Batmana Asylum, City i Origin.