Wpis z mikrobloga

Najbardziej w tym kwiku o TVP, to mnie bawią Konfiarze z ich zarzutami o "lewackie skrzywienie" bo nikt w w mainstreamowej telewizji, nie traktuje ich poglądów poważnie XD Wg nich, obiektywna TVP byłaby wtedy gdy przy materiale o starcie kolejnej rakiety kosmicznej, pojawiałaby się opinia gościa, który twierdzi że ziemia jest płaska, a lot na księżyc to mistyfikacja CIA, a w materiale o odkryciu nowego leku, jako wyraz "pluralizmu", opinia szura o chemtrails i spisku Big Pharmy. No szanujmy się XDDD
#tvpis #polityka
  • 24
@straszny_cham ja konfiarzem nie jestem, a traktuje ich poważniej niż was. Warto znać argumenty obu stron i dobrze by było by były one poparte badaniami i zdaniem ekspertów danej dziedziny. Konfiarze je mają, a wy? Wy wierzycie we wszystko co powiedzą wam ci w których ślepo wierzycie i nieważne czy to Tusk, Hołownia czy Biedroń. Czy którykolwiek z was weryfikuje informacje w wiarygodnych źródłach? Czy którykolwiek z was kieruje się badaniami i
@stanleymorison: najlepsze jest to, że teraz jest właśnie czas aby Konfiarze pokazali swój charakter. Aby pokazali, że zależy im na wolnościowej, obiektywnej telewizji gdzie są fakty , a nie opinie. Czy to nie właśnie oni chcieli aby POPIS zniknął? Właśnie jest szansa, żeby zniknął z telewizji publicznej, aby nie było tej propagandy. I oni właśnie tracą swoją szansę.

Konfederacja traci swoją szansę aby wspierać, co więcej kreować, wymagać, od telewizji aby
@JohnDoe01 Wymagasz niemożliwego. Żeby poprawnie interpretować badania ekspertów, trzeba takim ekspertem być, lub mieć przynajmniej około-kierunkowe wykształcenie. Artykułów naukowych nie pisze się dla Kowalskich, tylko dla innych naukowców.
@siemando: ależ wy się lizecie po #!$%@? i tak pięknie podniecacie, że tak dużo odpowiedzi podkreśla wasza tezę. To samo robicie co te dziadki oglądające TVP, z tą różnicą, że wy fajniejsi, bo w internetowych. Zero krytycznego myślenia, moja partia powiedziała x, toż to prawda objawiona. Nowe TVP jeblo materiał, o #!$%@? jaki mądry. Przerażająca jest głupota ludzka i zadufanie we własną mądrość i rację. Moja najmojsza.
Warto znać argumenty obu stron i dobrze by było by były one poparte badaniami i zdaniem ekspertów danej dziedziny. Konfiarze je mają, a wy?


@JohnDoe01: gówno mają. To są ludzie od 5G i śmiercionek, chyba nie zdajesz sobie sprawy o kim mówisz.

Wy wierzycie we wszystko co powiedzą wam ci w których ślepo wierzycie i nieważne czy to Tusk, Hołownia czy Biedroń


@JohnDoe01: wyłącz telewizję, włącz myślenie xd brzmisz jak