Wpis z mikrobloga

757 + 1 = 758

Tytuł: Śmierć pięknych saren
Autor: Ota Pavel
Gatunek: literatura piękna
Ocena: ★★★★★★★★★★
ISBN: 9788366013599
Tłumacz: Mirosław Śmigielski
Wydawnictwo: Stara Szkoła
Liczba stron: 256
Zbiór historii z życia autora przedstawiony w groteskowy i humorystyczny sposób. Czeski pasjonat wędkarstwa, natury oraz sportu opowiada o swojej rodzinie i pasjach. Dużo miejsca poświęca swojemu ojcu, i jego zadziwiającej karierze. Wszystko przedstawione z masą wyolbrzymień i karykatur.

Bardzo specyficzna książka, pełna abstrakcyjnego humoru, jednak przekazująca pewne wartości. Czyta się lekko, jednak niebezrefleksyjnie, momentami wzrusza, momentami skłania do zastanowienia się, szczególnie wiedząc, że przedstawione historie powstały jako forma terapii dla zmagającego się z chorobą psychiczną autora.

#bookmeter #literaturapieknabookmeter
Tosiek14 - 757 + 1 = 758

Tytuł: Śmierć pięknych saren
Autor: Ota Pavel
Gatunek: lite...

źródło: 932568-352x500

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@Tosiek14 to już chyba koniec tagu, nie ma się kto nim zajmować. Aczkolwiek, jeśli sami mamy kontynuować, to od stycznia licznik powinien się wyzerować. @kizimajaro robiła podsumowania, ale ponoć usunęła konto, skrypt tez juz nie dziala ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 3
@karolinana Ten wpis dodałem jeszcze skryptem, 01.01 rano działał, a książkę skończyłem 31.12, więc rzutem na taśmę.
Co do przyszłości tagu to zobaczymy. Widziałem, że ktoś pytał o możliwość "przejęcia" skryptu, byłoby fajnie
  • Odpowiedz