Wpis z mikrobloga

@dawid-hopek: wg mnie istnieje roznica miedzy scamem, a fizycznym produktem. Poza tym komputer nie ma nic wspolnego z tym, co prezentuje na kanale czyli jedzeniem. Nie zostal przekupiony przez knajpe czy producenta zywnosci, wiec nie widze w tym nic zlego
  • Odpowiedz
@dawid-hopek tylko ksiazulo za jeden post i to taki który nie jest scamem, a Szeliga za serie 8 postów 10k czegoś co jest scamem mimo ze scam ma co najmniej 10 razy takie stawki tak samo miał keydrop
  • Odpowiedz
@dawid-hopek: oglądałem jakiś odcinek ostatnio to wprost powiedział że nie bierze współprac bo nie chcę psuć odcinków a już na pewno nie związanych z kulinariami bądź testem a hajs z youtube jest dla niego wystarczający.
  • Odpowiedz
@dawid-hopek: tylko glupi by nie skorzystał na miejscu Ksiązula, bo xkom jest legit sklepem i takie współprace są czymś normalnym. Inaczej ma się to z debilem Szeligą, który jawnie chciał zrobić swoich widzów i obserwujących w #!$%@? z jakimś scamem xD
  • Odpowiedz
@dawid-hopek No coś ty nie przesadzaj tez ze dostanie 100k ze pokaże xcom, izak w czasach świetności może tyle dostawał bo tworzył kontent pod grupę odbiorców a ksiazulo ma zbyt szeroka grupę odbiorców i bardziej kulinarne a z odcinków na bank ma większy hajs obecnie milion wyświetleń przy słabych cpm to 4000$ a przy takich jak ma friz to 10000$,jakby reklamował ksiazulo keydropa to dostałby co najmniej ćwierć miliona i to dlatego
  • Odpowiedz