Wpis z mikrobloga

Jak dodać sobie wysuzkiwarke w skrócie w przeglądarce #vivaldi? To znaczy, jak zrobić bym mógł w pasku adresu wklepać: "m coś tam" aby fraza "coś tam" zaczęła być szukama w moich filmikach z YouTuba (YouTube Studio) i pokazała od razu wyniki. Kiedyś po prostu klikaliśmy prawym klwiszem myszy na pasek wysuzkiwarki i dawaliśmy "dodaj" i gotowe. Teraz coś pokomplikowali i zupełnie nie wiem jak mogę dodać sobie taką wyszukiwarke w skrócie. Wiecie jak to zrobić?

#przegladarki #internet #pytanie #informatyka #opera
Bunch - Jak dodać sobie wysuzkiwarke w skrócie w przeglądarce #vivaldi? To znaczy, ja...

źródło: nierozumiem

Pobierz
  • 5
@Bunch: Nie wiem czy czegoś nie uwalili, bo niby jest w menu kontekstowym pola tekstowego opcja dodania wyszukiwarki ale tego nie wykrywa.

A tak swoją drogą to z tego co widzę to wyszukiwarki YT Studio nie da się w ten sposób dodać bo nie ma czegoś takiego że wciskasz Enter, śle zapytanie i zwraca stronę z wynikami tylko pokazuje je "na żywca" na stronie YT Studio.
  • 0
niby jest w menu kontekstowym pola tekstowego opcja dodania wyszukiwarki ale tego nie wykrywa.


@supra107: Słuchaj, gdzie jest? Ja takiego menu nie mam w menu kontekstowym a mam najnowszą wersje

Jakieś 4 lata temu miałem dokładnie tak dodaną wyszukiwarke, ale YT ciągle coś zmienia. MOże to jego wina?

Ktoś z forum vivaldi mi odpisał to co poniżej...
Bunch - >niby jest w menu kontekstowym pola tekstowego opcja dodania wyszukiwarki ale...

źródło: Screenshot_8sdsddd

Pobierz
@Bunch: Chodzi o Wygląd > Menu > Edytuj menu > Strona internetowa > Pole tekstowe. Tam jest opcja dodania wyszukiwarki która z zasady pojawia się tylko wtedy, jeżeli jest to pole wyszukiwania które przekierowuje wpisany tekst.

Na przykład w DuckDuckGo wygląda to następująco: [https://duckduckgo.com/?q=%s&t=vivaldi](https://duckduckgo.com/?q=%s&t=vivaldi)
%s jest podmieniane na wyszukiwaną frazę, a ?q= to parametr wywołujący wyszukiwanie. &t=vivaldi to tylko dodany kolejny parametr do powiedzenia DDG że korzystasz z Vivaldi.

Jeżeli na
  • 0
Wygląd > Menu > Edytuj menu > Strona internetowa > Pole tekstowe.


@supra107: Ale o co tutaj chodzi? Bo nigdzie nie występują takie zakładki jakie wypisałeś
@Bunch: Chodzi o menu ustawień. Jest coś takiego i powinno się pojawiać jak naciśniesz prawym przyciskiem na pole tekstowe które da się dodać jako wyszukiwarkę, i tu po raz n-ty mówię że nie każde się tak da, a tym bardziej nie da się dodać wyszukiwarki z YouTube Studio bo to całkiem inny typ pola wyszukiwania którego w ten sposób nie da się dodać do Vivaldi. Ale o to miej wąty do
supra107 - @Bunch: Chodzi o menu ustawień. Jest coś takiego i powinno się pojawiać ja...

źródło: image

Pobierz