Wpis z mikrobloga

@Plp_

>riders of the storm


@Kornwalie: serio, szukałeś jednego z najpopularniejszych kawałków w historii muzyki? I jeszcze źle napisałeś tytuł XD


Właśnie sobie odpaliłem tą piosenkę, to też jej nie znam, mimo że jestem urodzony w latach 90, a tym bardziej tytułu bym nie znalazł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja kiedyś szukałem jakiegoś ruskiego techno, które miało słowa albo tytuł "można w kosmos poletiet".
Albo piosenka z lat 90' gdzie były odgłosy sprzętów biurowych chyba drukarki igłowe czy ogólnie odgłosy chaosu w biurze.
riders of the storm albo give it all - ja tych szukałem kilka lat xd


@Kornwalie: przeróbka riders on the storm była w menu Need For Speeda Undergrounda 2 a ta druga mogła się pojawić podczas wyścigów.
@6aesthetic9: ja bym chciał znaleźć oryginały hq filmików znanych jako #!$%@? araby z arabami driftującymi i jeżdżącymi na dwóch kółkach po autostradach, znam to tylko z wersji .3gp
msichal - @6aesthetic9: ja bym chciał znaleźć oryginały hq filmików znanych jako #!$%...
@biskup2k: kojarzę jeszcze wersję bardziej przypominającą styl wczesnego Prodigy, nutę ktoś kiedyś wrzucał na mikroblogu. Jeśli będziesz ją szukał po oryginalnym tytule w cyrylicy powinieneś ją bez większych problemów znaleźć.