Wpis z mikrobloga

I przestań powielać libkowe #!$%@?, że 500+ to patologia, Harnasie i zakupy na raty. Są ludzie, którym te pieniądze naprawdę ratują życie i to do nich powinna trafiać taka pomoc jeśli już.


@Rocky_Zuma_Skye: ogólnie się z tym zgadzam. Ale to nie powinno wyglądać tak jak obecna formuła 500+, tylko być przyznawane przez MOPS po analizie indywidualnej sytuacji.
  • Odpowiedz
@essos: Ludzie mają gdzieś gospodarkę, co so wyliczeń to chyba +28mld rocznie. Jak widzisz po komentarzach, ważne że PIS odsunięty od władzy. Ja tego nie rozumiem ale tak jest. Jestem z tobą kolego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zysk jest taki, ze moze nie bedziemy zyc w kraju rzadzonym przez nacjonalistow i fanatykow religijnych, dodatkowo z zapedami dyktatorskimi. Dla mnie i podejrzewam sporej grupy innych wyborcow koalicji to jest bardzo wazne.

@scriptkitty: Za to będziemy żyć w kraju rządzonym przez komunistów i fanatyków antyreligijnych (tylko antykatolickich, nie dotyczy islamu i judaizmu), dodatkowo z zapędami dyktatorskimi. Gdzie ten zysk?
  • Odpowiedz
Czemu nikt nie jęczy o rozdawnictwo 800+, a wszyscy jęczeli o 500+?


@essos: @anonimek123456 mądrość etapu troli politycnzych
teraz za wypominanie patologicznych decyzji z 800+, 13 14 emeryturą, dodatkowymi 35 mld długu czy pensją minimalną, zostajesz okrzyczany przez platne trole, reinkarnacją mateckiego i pisowcem.
  • Odpowiedz
Czemu nikt nie jęczy o rozdawnictwo 800+, a wszyscy jęczeli o 500+?

@essos no bo widzisz, teraz rządzą już ci co powinni, więc jest wszystko w porządku a kraj z upadającego zamienił się w nowoczesny i miodem, mlekiem płynący
  • Odpowiedz
Kaczyński zniszczył kraj i dzisiaj rozdawnictwa cofnąć się już nie da


@Kroledyp: Nie da się, po wsze czasy będzie rozdawnictwo, zapisane na murach Sejmu i umieszczonego tam wielkiego kamienia niezmiennych zasad xDDD No choćby próbowali - nie da się.
  • Odpowiedz
@essos: dlatego że PiS tak rozpasł polski naród rozdając pieniądz iż każda partia musiała to obiecać aby mieć głosy, co tylko świadczy k tym jak bardzo polski naród jest przekupny, ale i głupi bo nadal 40 ponad procent głosowało na PiS.
  • Odpowiedz
@essos: Ja trochę jęcze, ale mam nadzieje, że w przyszłym roku powiedzą, że nie ma kasy i 800+ tylko jak pracują oboje rodzice na pełen etat, ale dochód na głowę w rodzinie nie przekracza 1000 PLN.
  • Odpowiedz
Efekt będzie taki: PO zabiera 500/800+, następie tracą władzę, i znów wraca PiS. A tego nie chcemy


@anonimek123456: czyli PO niczym nie różni się od PIS, więc co za różnica

Fakty: PO rujnuje gospodarkę rozdawnictwem, zamiast inwestować w przemysł.

Pis rujnował gospodarke rozdawnictwem, ale przynajmniej uruchomił Baltic Pipe i gazoport.

PO ma 4 lata, aby uruchomić jakaś sensowną inwestycję. Inaczej PIS dostanie mój głos.
  • Odpowiedz