Wpis z mikrobloga

Zrozum głąbie, że to są moje pieniądze. Rząd rozdaje MOJE pieniądze, dlaczego mam nie brać?


@Rocky_Zuma_Skye: Dokładnie, to są moje pieniądze czemu chcesz mi je zabrać ? A komuś innemu nie ? Bo co ? Bo poświęcałem czas na naukę ? A mogłem w tym czasie chlać albo nic nie robić ?
Ale ty może patrzysz na czubek własnego nosa, bo ty sporo zarabiasz z żoną to nie potrzebujesz. Jak wolisz
  • Odpowiedz
To dlatego ze PO rozdaje?


@essos: to dlatego cel tego rozdawnictwa jest inny. Pis rozdawał bo chciał żeby ludzie na niego głosowali, oczywistym jest że nie powiedzieli tego wprost ale wychodzi to pomału w wypowiedziach pisiorów.
  • Odpowiedz
@Rocky_Zuma_Skye: Czy ja pisałem że zdechnięciu z głodu ? ojojojo, piecze,piecze komunistę. Mam nadzieje tylko że przy twoich potężnych zarobkach jesteś na UOPIe a nie B2B, bo wiesz jak to pisałeś

wolę żeby przeznaczyli to na coś innego, z czego skorzystamy wspólnie jako społeczenstwo. Może dlatego, że patrzę nie tylko na czubek własnego nosa.


Państwu się przyda więcej pieniędzy.
  • Odpowiedz
@essos: Bo mamy w polityce chorą sytuacje. Jeżeli powiesz coś złego o 800+ to pewnie jesteś za konfederacją i jesteś zwolennikiem jedzenia psów. Albo za pisem który tyle lat męczył polaków.

Stada opłaconych komentatorów sprawiły że nawet na takim wykopie lepiej się nie udzielać, bo później będą cię męczyć cały dzień.
  • Odpowiedz
@Rocky_Zuma_Skye dokładnie wystarczy zrobić ze jeden z dorosłych z gospodarstwa domowego pracuje. Nie muszą mieć ślubu. Dodatkowo by rozwiązało to sprawę tych wszystkich samotnie wychowujących i pobierających wyższe zwroty podatku czy całe żebractwo w mopsach gdzie jest liczone od dochodu
  • Odpowiedz
@essos: to dlatego cel tego rozdawnictwa jest inny. Pis rozdawał bo chciał żeby ludzie na niego głosowali


@aarahon: A inni rozdają z dobroci serca XD
Litości chłopie masz oczu zaślepione nienawiścią polityczną i nawet nie jest wstanie przyznać, że cel rozdawnictwa w obu przypadkach jest dokładnie taki sam, przyciągnięcie do siebie wyborców i walka o władzę
  • Odpowiedz
Litości chłopie masz oczu zaślepione nienawiścią polityczną i nawet nie jest wstanie przyznać, że cel rozdawnictwa w obu przypadkach jest dokładnie taki sam


@inshallah: a może Ty masz oczy zaślepione nienawiścią polityczną i nie potrafisz sobie wyobrazić że ktoś mógłby nie być taki jak pis? ;)
  • Odpowiedz
Przeciez to wlasnie za rozdawnictwo najbardziej #!$%@? pis


@essos: nie xD Dużo gorsze jest niszczenie demokracji oraz rozjebywanie panstwa na każdy możliwy sposób.
  • Odpowiedz
@essos: Oceania zawsze toczyła wojnę z Wschódazją, nigdy nie było inaczej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mnie najbardziej podoba się platformerska zmiana wystroju na polskie flagi, patriotyzm - kto pamięta kampanie sprzed lat ten wie jaka jest różnica.
  • Odpowiedz
Zysk jest taki, ze moze nie bedziemy zyc w kraju rzadzonym przez nacjonalistow i fanatykow religijnych, dodatkowo z zapedami dyktatorskimi


@scriptkitty: chodzi ci o to, ze zablokowaliby przymusowa relokacje imigrantow z poludnia? I jeszcze sprawdzaliby obecnosc w kosciele?
  • Odpowiedz
Dlatego, ze to cena wywalenia konserwatystow obyczajowych od wladzy. Generalnie zysk dla Polski jest duzo wiekszy niz koszt.


@scriptkitty: Zysk dla Polski byłby, jakby te pieniądze przeznaczono na rozwój gosoodarki.

Budowę elektrownii jądrowych, rozwój kolei, portów czy lotnisk.

Konserwatywne czy lewicowej ideologię nie sprawiają że kraj się bogaci.

Aby kraj się bogacił, potrzeba inwestycji.

Więc śmiało można napisać że PO to PIS, ale z inną ideologią.

Co z resztą widać po
  • Odpowiedz