Wpis z mikrobloga

@sperdolixpl: ja tam bym się na Twoim miejscu nie szczypał - znasz budżet, w tej cenie szukasz kompa - ja bym obserwował kilka tygodni peppera (plus nieaktualne promocje) i czytał opinie użytkowników o dancyh sprzętach i okazjach, potem sprawdzał testy i recenzje użytkowników konkretnych modeli na stronach sprzedających i w ten sposób kupił kompa. W tym budżecie na luzaku dostaniesz mobilną dedykowaną kartę i dość ramu, żeby sobie pograć.
Edit -
  • Odpowiedz
@An-Dagda: ale nie resurrected. Zreszta herosy 3 z HotA i HD modem tez beda mulic (chociaz po ostatniej aktualizacji duzo szybciej dzialaja, to moze i nie beda) zaznaczyłeś, ale wcześniej i reszta komentarza wyglądała jakbyś próbował wmówić mi, że nowe gry będą totalnie nieplynne/ścinać się/crashowac, tak przynajmniej to zinterpretowałem. Nie widziałem wcześniej jeszcze, zeby ktoś określał, ze 60+fps = mulenie się gry
  • Odpowiedz
@An-Dagda: ja potworkow optymalizacyjnych nawet nie odpalam, chyba ze jakis tytuł wyjątkowo mnie zainteresuje. Taki starfield czy cyberpunk po patchu 1.31 (ewentualnie po 1.5, choc wydajnosc tez ucierpiala, ale gra byla stabilniejsza) to jakies żarty optymalizacyjne. Na patchu 1.31 mialem na b.wysokich w cyberpunku z dlss na jakosc ok. 200 fpsow z rtxem 2070 w full hd, teraz klatki spadaja nawet do 80 momentami... srednio mam jakies 130fps
  • Odpowiedz