Wpis z mikrobloga

Ale chłop #!$%@? z tą Australią Cash jeśli to czytasz to wiedz że choćbyś poleciał na Marsa to nic ciekawego nie pokażesz bo twoje podróże są poprostu nudne. Tutaj trzeba zmienić nie kraj a sposób podróżowania. I jeszcze chłop myśli o napisaniu książki - to dopiero będzie HIT. XD O ile taki faza napial książkę bo w jego początkowych podróżach faktycznie była jakaś przygoda i coś niestandardowego (miał przynajmniej o czym pisać) To o czym napiszę taki Cash? O tym co jadł na śniadanie i o cenach w marketach? Od roku filmy o niczym totalne dno. Szukanie czegoś co urwie mu dupę to już błędne koło i chyba powinien to wiedzieć że mało go w zyciu zaskoczy jeśli chodzi o atrakcje turystyczne.

Więcej raczej nie obejrzę już jego filmów ( za jakiś czas może dam jeszcze szansę) #vlogcasha #podroze #australia #bezplanu #youtube
Megasuper - Ale chłop #!$%@? z tą Australią Cash jeśli to czytasz to wiedz że choćbyś...

źródło: temp_file4442872979859919676

Pobierz
  • 91
  • Odpowiedz
@Megasuper: najlepsze jest to, że on zaistniał dzięki wykopkom, tutaj został wypromowany, a z tego co pamiętam, potem mocno się odciął i krytykował mirków. :)

Od patronite się w dupce przewraca.
Dodatkowo, mam dziwne wrażenie, że tu może działać machina jak u takiego jednego jutubera co się Ravgor zwał. Przełamał się, zaczął coś robić, tkwił w tym, jak wypaliło i przyszła monetyzacja, ogarnął, że nie jest to jego klimat i zle
  • Odpowiedz
  • 9
@NuklearnaKawa co Ty poczytaj o tym. Ci z największą liczbą subskrypcji i milionami wyświetleń są jak postacie stworzone przez agentów, którzy planują każdy ich krok itp. Jedni do tego potrafią coś ciekawego nagrać i powiedzieć i wtedy ich filmy są viralami a inni małpują jakieś zagraniczne filmy i do tego i do z wikipedii o danym miejscu i wychodzi coś w stylu podróży wojownika :-)
  • Odpowiedz
@ravau: to że cash się szybko nudzi i wypala to już było widać od dawna. ale tu mnie zainteresował temat i mimo że od dawna go nie oglądam zaczęłam czytać komentarze u casha i natana i możliwe że jest też jakaś spina między nimi. natan zamieścił mało pozytywny komentarz nt casha odpowiadając jednemu widzowi. Nic wielkiego ale lekki przytyk jest.
WarwaraBasia - @ravau: to że cash się szybko nudzi i wypala to już było widać od dawn...

źródło: Zrzut ekranu 2024-01-02 144608

Pobierz
  • Odpowiedz
Ja przestałem oglądać tego casha i innych.

Oglądam bardzo mało znane osoby którzy nie są kukiełkami agencji. Potrafią wyczerpująco opowiadać o danym kraju w którym się znajdują.

Polecam przestac oglądać tych popularnych vlogerów bo i tak #!$%@? mają ciekawego do powiedzenia a robią to tylko pod hajs.
  • Odpowiedz
@Protectorx: w ogóle oglądanie vlogow podróżniczych to forma samobiczowania się. Bardzo niekorzystna wymiana - chłop dostaje pieniądze, a widz co najwyżej wyrzuty sumienia że ma gorsze życie xD
  • Odpowiedz
@Megasuper: o #!$%@?, zauważyłem ten wpis w gorących, potem wszedłem na tag i widzę że jest tam jedne wielkie jechanie po keszu. Ja tam nie wiem, oglądam jego filmy praktycznie od kiedy jeszcze pracował zarobkowo w Australii, zwykle to jeden odcinek tygodniowo w niedzielny poranek i jakoś mi to co pokazuje odpowiada. Jestem w ciężkim szoku, że inni postrzegają jego filmy tak negatywnie. Nie wiem doprawdy jak te vlogi (właśnie -
  • Odpowiedz
bym to akurat prędzej powiedział o planecie abstrakcji, gdzie pokazują Olę nieraz w jakichś szlafrokach


@NuklearnaKawa: no jest u nich jakiś taki vibe "szczwanych lisów" który mnie akurat mocno odrzuca od oglądania ich kanału, teraz obejrzałem te 2 odcinki z chin u nich ale tak to jakoś nie mogę się przekonać - już nie wspominając o type z "bezplanu" gdzie człowiek sie odruchowo trzyma za kieszenie jak gość patrzy w kamere
  • Odpowiedz
@sruba_m3 aha czyli jak ktoś sobie fajnie żyje to automatycznie tworzy dobre materiały? Ktoś jeździ sobie na motorkach, niech zakłada kanał, którego nie można oceniać, bo przecież żyje sobie zajebiście XD Niezły fikołek myślowy.
  • Odpowiedz
@Ogau a ty Przeczytaj jeszcze raz ten wpis Natana. To że stwierdza że widz się zagalopował nie oznacza że bronikesza bo skoro cash jest jego kolegą to coś jest nie halo skoro nie jest chętny do reklamowania go. Ale przyznaję że ten wpis jest niejednoznaczny
  • Odpowiedz