Wpis z mikrobloga

Dziewczyny oszukane przez wizowców i innych arabów domagają się zrozumienia i nie oceniania ich. Kobiety te ponoszą bowiem ogromne ryzyko sprowadzając do kraju swoich mężów z Algierii czy Nigerii nic o nich nie wiedząc. Nie można mieć do nich pretensji, że mąż oszukał, bo miał inne oczekiwania od życia mimo, że 90% społeczeństwa je przed tym ostrzegało.

#pieklokobiet #p0lka #logikarozowychpaskow
WielkiNos - Dziewczyny oszukane przez wizowców i innych arabów domagają się zrozumien...

źródło: temp_file647057998002432224

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@WielkiNos to jest właśnie najgorsza wada kobiet, ale i ogólnie znak naszych czasów. Brak ponoszenia odpowiedzialności za swoje czyny. Zawsze winny jest kto inny, nie one. To oznaka braku dojrzałości i kreowanie się na wieczną ofiarę. Życiowe kaleki
  • Odpowiedz
  • 0
@PonuryBatyskaf Tak z ciekawości, gdzie one niby nie ponoszą odpowiedzialności?

Inna sprawa, że nie bardzo wiem jak się można hajtać z kimś znanym tylko przez neta. To mega dziwne jest
  • Odpowiedz
Inna sprawa, że nie bardzo wiem jak się można hajtać z kimś znanym tylko przez neta. To mega dziwne jest


@alfka: Zobaczyła beżowego, to pewnie bała się, że jej inna podbierze + jak jeszcze napisał "you are beautiful, i love you" to sama rozumiesz.
  • Odpowiedz
@Waszplayertostulejkowaspierd0lina właśnie widzę że nie zrozumiałeś ani tego co napisał Mirek któremu odpowiedziałeś, ani nie zrozumiałeś mnie. Nie bronię żadnej typiary ze screena, wręcz przeciwnie xD Ale widzę że się nie dogadamy bo nie ogarniasz sarkazmu w żadnej formie
  • Odpowiedz