Wpis z mikrobloga

Co sądzicie o mikro dawkowaniu amfetaminy? Zapraszam do poczytania o efektach na wikipedii, napiszę przykładowo że przy długotrwałym zażywaniu amfy zauważono wzrost IQ nawet o 5 pkt. Z innych spraw to: pobudzenie, koncentracja, chęć do roboty. Potwierdzone naukowo jest, że osoby pod wpływem amfy przykładowo lepiej prowadzą pojazdy. Ogólnie bardzo dużo plusów i ciekawa lektura.

Ja potrafię cały tydzień #!$%@?ć się w robocie, żeby w ostatni dzień #!$%@?ć amfę i wszystko ogarnąć i to luksusowo. Tak jak na trzeźwo nie mogę patrzeć na jakiegoś taska, to po amfie myślę sobie "dawaj go, robię go tu i teraz".

Dodatkowo amfa jest bardzo tania, naćpanie się wychodzi taniej niż #!$%@? alkoholem. Ostatnio 50g kupowałem za 500zł, gram za 10zł to jak za darmo.
#amfetamina
#psychologia
#psychiatria
#narkotykizawszespoko
  • 17
  • Odpowiedz
@4mmc-enjoyer a jak takie mikrodzwkowanie działa na wątrobę i ogólnie na organizm? I co to znaczy mikrodawkowanie, chodzi mi o ilość na nie wiem godzinę czy dzień xd Bo przecież amfa nie działa tak długo jak mikrodawkowanie lsd
  • Odpowiedz
  • 0
@OxygenJunkie: a to już zależy od osoby i od potrzeb. Przykładowo chłop 120kg będzie musiał wziąć trochę więcej niż chłopek 70kg. Ja stosuję tylko jak potrzebuję. Studenci np. medyka też często do nauki walą amfę, a głupi nie są. Wiadomo nie ma co walić amfy jak planujesz oglądać pół dnia TV
  • Odpowiedz
@4mmc-enjoyer:

Studenci np. medyka też często do nauki walą amfę, a głupi nie są. Wiadomo nie ma co walić amfy jak planujesz oglądać pół dnia TV


Mylisz przyczynę i skutek.

Lepiej może brać mph?

Jakość apteczna > uliczna

Dodatkowo co mylisz o neurotoksycznosci?
  • Odpowiedz
  • 0
@Jakis_Leszek: Oczywiście że apteka lepsza. Tak jak pisałem ja nie walę codziennie, tylko jak mam taką potrzebę i nie widzę żadnych minusów. Nie ma zwały jak po krysztale. Umysł czysty. Przykładowo na rozmowę o pracę to idealny stymulant, łeb lepiej pracuje, jesteś bardziej otwarty, gadatliwy. Może ja jestem jakiś inny, ale nie walę jak co niektórzy ciągów 3 dni bez spania itp. Znam umiar i się tego trzymam.
  • Odpowiedz
@4mmc-enjoyer:
Skąd bierzesz dobry sort w tych czasach? Darknet? Dla mnie największą wadą amfy jest to, że obecnie jest to najczęściej głównie kofeina, choć dawno już nie degustowałem...( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@mindrape: na telegramie ogarniam, prima sort kosztuje przykładowo 600zł/50g, jak chcesz po taniości to i za 500zł/50g znajdziesz, ale będzie to żółtawy temat gorszego sortu, moim zdaniem jednak lepiej dopłacić.
  • Odpowiedz
@4mmc-enjoyer:

przy długotrwałym zażywaniu amfy zauważono wzrost IQ nawet o 5 pkt


Nie podwyższa inteligencji bo nic jej nie podnosi lecz specyficzne umiejętności z których częściowo korzysta się na testach IQ i trwa to tylko tak długo, jak będziesz ją stosował.
  • Odpowiedz
@4mmc-enjoyer j la tez tak uważam, ale im dalej las tym gorzej działa, z amfa to tez trzeba sie nastawic. Najgorzej jak sie porobisz za mocno i zamiast ogarniac wszystko dobrze to kazda czynnosc wykonujesz kilka razy dluzej bo nie mozesz sie na niczym skupić
  • Odpowiedz