Wpis z mikrobloga

#agd #zmywarka

Zmywarka mi płacze że chce machine care. Wyczytałem że trzeba jakąś specjalistyczną butelkę którą się wkłada do góry nogami i włącza program czyszczący.

Z tym, że taka butelka 250ml kosztuje 50zł.. to co miesiąc mam wydawać 50zł na czyszczenie zmywarki? bo jutro mija miesiąc odkąd ją mam, a już od paru dni krzyczy o to machine care.

Nie widzę aby setki osób to kupowało, raptem 14.. być może jest jakaś alternatywa do tego o której nie wiem? na allegro ciężko znaleźć bo nie ma kategorii na produkty do czyszczenia zmywarek tylko wymieszane tabletki proszki i wszystko i szukaj sobie wiatru w polu.
  • 3
@r5678:
Przez 10 lat używałem w zmywarce na wynajętym mieszkaniu która gdy się wprowadziłem nie była już nowa wyłącznie odrobiny Domestosa do pustego mycia raz na miesiąc oraz typowego czyszczenia filtrów pod kranem a do momentu gdy ostatnio zdawałem mieszkanie miałem z nią zero problemów. Oprócz tego zamiast super-duper tabletek 10 w 1 używałem proszku (najpierw Finish potem Ludwik), najtańszej soli i nabłyszczacza a efekty były lepsze niż przy tabletkach.

Uważaj
@zamknij_morde_waski: @smk666
ok. pomału się odnajduje. czyli może być proszek czy płyn różny, których widzę pełno na allegro.

Albo wezmę saszety bosha to 3 czyszczenia za 45zł, albo płyn finisha/ludwika za 50zł 5 czyszczeń.