Wpis z mikrobloga

Za małolata miałem pitbulla. Celowo rozbudzałem w nim agresje drażniąc go jakimiś starymi szmatami. On łapał je w zęby, a ja kręciłem nim w powietrzu - nie puszczał. Kilka miesiecy pozniej zagryzł naszego czarnego kundelka. Pamietam do dziś że nie mogłem ich rozdzielić, łamałem mu na głowie stare sztachety, ale trzymał jeszcze mocniej a jego oczy były coraz bardziej mętne. Każdy kto widział pitbula czy amstafa "w akcji" wie o jakim wzroku mówie. To był dzień w którym sam przestraszyłem sie swojego psa. Oddałem go temu pseudo hodowcy od którego go dostałem a pies trafił na walki gdzie po jakims czasie poległ.
Nawet sobie nie wyobrażam co ten bulterier zrobił z tym dzieckiem łapiąc je za gardło. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#psy #zwierzeta #zgorzelec #bekazpodludzi
daeun - Za małolata miałem pitbulla. Celowo rozbudzałem w nim agresje drażniąc go jak...

źródło: temp_file8517592249627439393

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
  • 0
Mam dwa psy, owczarek szkocki oaza spokoju, kwiat lotosu. Drugi to Fafik, pomieszanie Buldoga z Pittbulem. Oba wychowywane razem, tak samo. Owczarek nigdy nawet na nikogo nie szczeknął, posłuszny, anioł. Fafik menda przeraźliwa. Dla dwóch swoich właścicieli kochany, dla gości, obcych czy innych zwierząt bardzo niepewny, raz ugryzie raz nie. Mając dziecko w domu nie wiem co miałbym z nim zrobić, ale na pewno nie zostawić sam na sam.


@Atalluss Wow, odkryłeś,
  • Odpowiedz
  • 0
@Nerus20 Nie mówię, że jest to łatwe, powinna to robić osoba trzecia tak naprawdę, ale bicie po głowie i tak nic nie da. ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@alfka: To nie podduszenie bo samemu się naraża na atak. Złapać burka za tyle łapy i ciągnąć do góry, anatomicznie wtedy mu znacznie osłabiasz siłę szczęki + sam z siebie zacznie się podduszać. Tak samo działa to u ludzi taka ciekawostka :D Odchyl na maksa głowę ku tyłowi i spróbuj coś ugryźć.
  • Odpowiedz
@alfka: a graficznie to będzie tak.
Występują:
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) (grupka znajomych)
|| (wściekły burek)
Akt I
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) (idą) ---> |
  • Odpowiedz
@alfka Nie zrozumiałaś sensu wypowiedzi, więc Ci wytłumaczę - tak, właśnie o to mi chodziło, że różne psy mają różne charaktery i niektórzy ludzie nie powinni mieć w domach niektórych ras, z którymi sobie nie poradzą.
  • Odpowiedz
Celowo rozbudzałem w nim agresje drażniąc go jakimiś starymi szmatami. On łapał je w zęby, a ja kręciłem nim w powietrzu - nie puszczał.


@daeun: Ja tylko chcialem wtracic dla porzadku, ze zabawa w przeciaganie nie rozbudza w psu agresji, a krecic psem uczepionym zabawki w powietrzu mozna w przypadku wiekszosci psow. Nawet swoim labradorem tak robilem.

Jak pies nie daje sie krecic to nie dlatego, ze nie ma sily sie
  • Odpowiedz
to się go nie bije po łbie, czy gdziekolwiek indziej, tylko poddusza.


@alfka: Powodzenia w podduszaniu rasy dla debili typu pitbulle i tym podobne, moze i pusci, ale jak dasz mu odetchnac to zaraz w amoku rzuci sie z powrotem na ofiare albo co gorsza na ciebie, te psy akurat sie albo do odciecia trzyma albo do kompletnego unieszkodliwienia.
Szczegolnie jak psa 30-40kg probuje odciagnac paniusia 50-60kg ktora sobie kupila bo
  • Odpowiedz
@4mmc-enjoyer ależ ja miałem próbkę tego. W gimnazjum miałem takiego kolegę, syna byłego zomowca chyba (nigdy się nie przyznał wprost, ale było tam w domu kilka artefaktów, które zdradzały, że Mariusz to nie był jakiś tam policjant tylko). I stary mu wymyślił, jeszcze w podstawówce, że będą mieć pitbulla w domu. Pies nie dość, że głupi (jedną z jego ulubionych rozrywek było ruchanie swojego legowiska, spuszczanie się na nie a potem spanie
  • Odpowiedz
@bekoz: Kekłem XD Strona pedigree jako wyznacznik wiadomości o psie. Tak samo wiarygodne źródło jak Aszdziennik. Otrzyj się chociaż o wystawy, pogadaj z hodowcami i idź się zapytaj sie behawiorysty jakim rodzajem psów jest bullterier. Nie bez powodu jest na liście psów niebezpiecznych na 1 miejscu (zapoznaj się z definicją psa niebezpiecznego, polecam). I nie twierdzę, że jest to zły pies tylko zajebiście wymagający dla doświadczonych ludzi a nie dla sebka
  • Odpowiedz
@buczubuczu: no i masz w pełni rację. Te psy są po prostu #!$%@?. Prosty test hipotetyczny, przypadkowo staniesz na ogon labka/owczarka/spaniela/czy innego normalnego psa to zaskomli i #!$%@?. A teraz stań na ogon pitbulla ( ͡º ͜ʖ͡º) Powodzenia życzę.
  • Odpowiedz