Wpis z mikrobloga

  • 1
@whoru Mogę ci polecić znajomego ale nie wiem czy termin będzie miał, spytać możesz DJ Xavi z Myszkowa a gra w dość odległym rejonie
  • Odpowiedz
  • 3
@telemach20: branie odpowiedzialności za sprzęt pana DJa w kwestiach instalacji elektrycznej. Nie mam problemu wziąć odpowiedzialności za swoich gości w razie zniszczeń sprzętu co jest raczej oczywiste, ale wpływ na stan instalacji elektrycznej na sali mam absolutnie żaden. Z jednej strony wiem, że sprzęt przyłączony by był do osobnego pionu, gdzie nie są podpięte inne urządzenia (dodatkowo sprzęt byłby za listwą przeciwprzepięciową), ale cholera dlaczego ja mam brać za to odpowiedzialność?
  • Odpowiedz
@whoru: To rzeczywiście dziwne wymogi stawiał. Ja w umowie nie miałem żadnej odpowiedzialności, jedyne co to miałem zawarte że w czasie odbywania się imprezy mam zapewnić określone warunki techniczne do podłączenia sprzętu (jakieś tam sprecyzował - raczej standard, bez fanaberii).
  • Odpowiedz
@whoru nie wiem jak z dostępnością i ceną, ale sprawdź DJ Śledziona z Częstochowy. Super gość, wszyscy goście u Nas byli zachwyceni. Starzy, młodzi. Wszyscy rewelacyjnie się bawili. Z Pawłem dało się fajnie dogadać w kwestii muzyki, nie gra za dużo Disco Polo (co dla nas było istotne). Plus jego babka jest sprzedawcą Thermomix. Po weselu pewnie chętnie udzieli Ci zniżki na nowy sprzęt, żeby zebrana kasiurka Ci nie ciążyła na koncie
  • Odpowiedz
branie odpowiedzialności za sprzęt pana DJa w kwestiach instalacji elektrycznej.


@whoru: i bardzo dobrze zrobiłeś, od tego jest ubezpieczenie firmy, a nie organizator imprezy. A polecam siebie, zapraszam z terminem na priv :)
  • Odpowiedz