Wpis z mikrobloga

@eldo1234: oczywiscie, ze nie jest to przyklad dla mlodziezy. Tez nie rozumiem, dlaczego w dzisiejszych czasach sa promowane ksztalty, ze tak nazwe "XXL". grube modelki sie pokazuja coraz czesciej na okladkach gazet itd. otylosc to straszna choroba i tez nie jestem za tym, zeby byla promowana.
  • Odpowiedz
@adrdra: grubi ludzie często po prostu mają za dużo (kasy = jedzenia wokół siebie) nieustannie jedzą, mało ruchu + słaby metabolizm i się kg odkłada.
  • Odpowiedz
@adrdra Tak jak każda inna jednostka chorobowa, otyłość wymaga leczenia. Zwiększa ona ryzyko ponad 200 innych chorób! Zaczynając od powikłań sercowo naczyniowych, cukrzycy, przez choroby zwyrodnieniowej stawów, depresji, zaburzeń hormonalnych jak i chorób nowotworowych.
  • Odpowiedz
@MrHedge dziewczyna Pushbabera. Znam ją osobiście. Jest z nim bo ma parcie na szkło. Najpierw zawracała dupe poszukiwaczowi z yt potem Stiflerowi, a że oni zorientowali się jaka jest to wziął ja ten grubas desperat. Śmieszy mnie to że ona wszędzie na Ig go okazuje a on nawet kawałka jej twarzy nie wstawił xD
  • Odpowiedz
nie no, są choroby np. tarczyca, gdzie tyjesz przez hormony nawet biorąc odpowiednie leki i suple


@spiewana-pilka-nozna: I nagle kazdy grubas to ma xd. Znam osoby z chora tarczyca i nie rozwala ich do takich rozmiarow, po prostu jak gdyby puchna. Poza tym i z tym da sie walczyc i zadbac o siebie... nie ma wytlumaczenia dla grubasow. Tzn jak ktos chce byc gruby to spoko, ale ten gosc wyzej w
  • Odpowiedz