Wpis z mikrobloga

Obczajcie ten festiwal spier&$/enia w komentarzach. Artykuł o śmierci dziecka zagryzionego przez psa, a obrończynie rasy, psie madki uznały, że to najlepsze miejsce żeby się pochwalić swoim pieskiem. Zero jakiegoś wyczucia, że może nie wypada? Rigczu? Czegokolwiek? Do tego żałowanie w pierwszej kolejności psa. Eh...

#dzieci #psy #wtf ##!$%@? #zgorzelec #dogpill #logikarozowychpaskow #bekazpodludzi
WielkiNos - Obczajcie ten festiwal spier&$/enia w komentarzach. Artykuł o śmierci dzi...

źródło: temp_file2011459373968191197

Pobierz
  • 88
  • Odpowiedz
  • 0
@kosmita no dobrze jeszcze tylko chciałam dodać, że jestem prostakiem po prostu, taki mam styl w życiu. Ale rozumiem, że ktoś może to odbierać jako wypowiedzi faceta.
  • Odpowiedz
Najgorsze, że tragedia była do uniknięcia gdyby właściciele poddali psa tresurze. No tylko wg większości psiarzy jak pies nie sra w domu to już tresura zaliczona.
  • Odpowiedz
@ToKontoNieIstnieje: Jeśli ktoś ma w domu jakąś rasę psa, bo mu się podoba i nic o niej nie wie to jest idiotą. Rodzice tego dziecka powinni nie zostawiać dziecka samego w obecności psa. Pies zaatakuje, bo to nie jest jego potomstwo.
  • Odpowiedz
@Neko-chan51 Zgadzam się. W ostatnim czasie w swoim bliższym i dalszym otoczeniu słyszałem o dwóch przypadkach pogryzienia i w obu przypadkach - według mnie - wynikało to z braku elementarnej wiedzy o rasie i braku większego zainteresowania psem, na zasadzie: jest to jest, dać michę, wyprowadzić i tyle, niezbędne minimum.
  • Odpowiedz
@Neko-chan51: dokladnie to samo w takim przypadku. Dlaczego trzymanie rasy niebezpiecznej agresywnej w domu z malym dzieckiem jest spoko, a wozenie dziecka bez fotelika juz nie? Jak wystawisz dzieciaka przez okno jak Michael Jackson to prawdopodobnie dostaniesz narazenie zdrowia i zycia i opieke spoleczna, jak zabierzesz go na meline to samo, ale trzymanie maszyny do zabijania w domu z dzieciakiem mniejszym od psa juz jest ok nie ma problemu fafik przypilnuje
  • Odpowiedz
@Linnior88: Przecież to same młode picze, które wybrały bycie matką psa, a nie dziecka.
A do tego przyczyniło się też przyzwolenie na obśmiewanie rodzicielstwa np. w postaci śmiania się z "madek". I jak z każdym takim nurtem, gdzieś na początku miał sens, a później trafił pod strzechy, gdzie przestano rozróżniać patologiczną roszczeniowość "madek" od zwykłych, normalnych kobiet wychowujących swoje dzieci i dbających o własne i własnego potomstwa interesy.
NieMogeSieZarejestrowac - @Linnior88: Przecież to same młode picze, które wybrały byc...
  • Odpowiedz
  • 1
@ToKontoNieIstnieje No a kto jest ostatecznie winny zajścia? Pies który ma takie a nie inne geny i działa według swojej logiki czy człowiek który stawia taką istotę obok dziecka?
  • Odpowiedz
@WielkiNos: nie ma gorszych osób do opieki nad zwierzętami niz kobiety w okolicach 30 kompensujące sobie brak dzieci. Totalne rozpieszczenie, traktowanie psa jak człowieka (i wymaganie takiego traktowania przez innych, i zupełne niezdawanie sobie sprawy z zagrożenia ktore ich "psiecko" moze powodować (a każda sugestię traktujące wręcz jako atak)).

Zupełnie ddbilna grupa społeczna na równo z sebiksami celowo hodującymi żywą broń i dziwiacymi się ze stracili nad nią kontrolę.
  • Odpowiedz