Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Cześć.
Jestem w związku z dziewczyną która ma 4 letnie dziecko ja sam też jestem po przejściu i mam syna 6 letniego.
Dziewczyna ogólnie jest w porządku ale strasznie jest zazdrosna o moją była. Jak coś nie tak to wysyła mnie do niej, ostatnio zrobiła mi pretensje ze mieszkam z nią rok a nie wiem gdzie stoi bułka tarta. Jak się kłócimy to nie da się czasami normlanie pogadać tylko stukanie drzwiami i krzyk z jej strony oczywiście ja też czasami wybuchnę. Pamięta nawet to co mówiłem rok temu, wiecznie muszę się tłumaczyć a jak się tłumaczę i coś nie tak powiem to będzie to pamiętane i pamiętane lub nawet coś dodane czego nie mówiłem. Większość czasu to co ja źle a co sama to już umniejsza. Dodatkowo denerwują mnie ciągłe docinki o moją byłą. Co mam robić bo sam nie wiem.
Pozdrawiam wszystkich
#zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 29
  • Odpowiedz
mieszkam z nią rok a nie wiem gdzie stoi bułka tarta


@mirko_anonim: Ja mieszkam ze swoją 20 lat i też nie pokazałbym z marszu gdzie jest, musiałbym sprawdzić ze 3 półki. Zapytaj ją, czy wie gdzie jest: (tu wstaw coś typowego dla facetów: wkrętak z trzeszczotką, albo klucz nasadowy 17)
  • Odpowiedz
Pamięta nawet to co mówiłem rok temu, wiecznie muszę się tłumaczyć a jak się tłumaczę i coś nie tak powiem to będzie to pamiętane i pamiętane lub nawet coś dodane czego nie mówiłem. Większość czasu to co ja źle a co sama to już umniejsza.


@mirko_anonim: xD
  • Odpowiedz
@mirko_anonim znasz coś takiego jak zdrową komunikacja? Jesli nie znacie tego określenia to poczytajcie albo idźcie na terapię par by się tego nauczyć bo bez tego niedługo zamiast krzyków to będzie rzucanie nożami
  • Odpowiedz
Dodatkowo denerwują mnie ciągłe docinki o moją byłą.


@mirko_anonim: Ale to po co Ty się z nią wykłócasz jak widać, że ją to nakręca? Powiedz jej swoje zdanie, dokładnie powiedz że nie będziesz tolerował jej krzyku, jak jeszcze raz się to powtórzy to kończysz relacje.

Jak się nie usłucha to się wyprowadź albo ją spakuj i tyle.

Jak ona czuje że na niej wisisz i ona może na łeb wejść to
  • Odpowiedz
@Leniek: @bialy100k w którym zapomnianym przez wszystkich miejscu w Polsce mówi się na grzechotkę trzeszczotka?

BTW brzmi to jak z tej wsi, no, jak jej tam było... Warszawy ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): Dodam jeszcze że mieszkamy u niej i ona ostatnio do mnie żebym szukał coś swojego bo całe życie u niej nie będę mieszkać. A mam swoją działkę i dom rodziców w którym mieszkają a jestem jedynakiem wiec mam gdzie mieszkać. Dla mnie to dziwny tekst


·
  • Odpowiedz