Wpis z mikrobloga

Co mirki sądzą o nowym polskim serialu #1670 ? Hit czy kit? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #seriale #film #netflix

Moim skromnym zdaniem wybitne dzieło, gra aktorska, charakteryzacja, stroje no i oczywiście teksty, które już dziś są kultowe.
Po całym tym paśmie 'niezbyt udanych' Polskich produkcji spod ręki Vege w końcu dostaliśmy naprawdę udaną Polską produkcję.

Kto nie oglądał to naprawdę polecam, solidne 8/10 tak samo jak liczba odcinków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS

7XEN - Co mirki sądzą o nowym polskim serialu #1670 ? Hit czy kit? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #seria...

źródło: b32523a0-6970-48dc-aef9-9b9784a54dba_f1400x900

Pobierz

Jakie jest Twoje zdanie na temat serialu "1670"?

  • Serial jest rewelacyjny 47.5% (173)
  • Serial jest kiepski 15.4% (56)
  • Andrzeju chętnie bym porozmawiał, ale nie z Tobą 37.1% (135)

Oddanych głosów: 364

  • 8
  • Odpowiedz
  • 11
Hit czy kit?


@7XEN: Zależy od wyjściowych oczekiwań. Jeśli widz oczekuje serialu historycznego opartego na faktach, rozczaruje się. Jeśli jednak luźnej, przyjemnej, zabawnej rozrywki - powinno się spodobać. Mnie osobiście bawił, po cichu liczę, że powstaną kolejne odcinki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@a__s:

Satyryczna komedia, w której zdziwaczały szlachcic, pragnący zostać najsławniejszą osobą w Polsce, musi stawić czoło kłótniom w rodzinie i konfliktom z chłopami.


To jest opis tego serialu, jak z tego doszłaś do tego że ktos może oczekiwać

serialu historycznego opartego na faktach


?
  • Odpowiedz
@7XEN: Jeszcze nie skończyłem, ale jest super. Może jestem przewrażliwiony, ale trochę irytuje mnie, że jedyną rozsądną osobą w tym serialu jest córka głównego bohatera. Poza tym mega pozytywne zaskoczenie.
  • Odpowiedz
jak z tego doszłaś do tego że ktos może oczekiwać


@ZielonaOdnowa: Znam opis serialu, ale znam również opinie i artykuły, które pojawiają się w sieci. Na ich podstawie mogę sądzić, że oczekiwania ludzi są tu naprawdę różne ;)
  • Odpowiedz