Wpis z mikrobloga

Widzę, że sporo ludzi tutaj zastanawia się jak oszczędzić na wkład własny, bo nawet zarabiając średnia krajową i więcej, ale wynajmując, nie da rady.

Podpowiadam: poprosić swoich rodziców.

Mi dorzucili w sumie ponad 100k na rezerwację mieszkania pod beke niecały rok temu i teraz na wykończenie mieszkania.

Wiem, że ciężko poprosić czasami, ale warto się przemóc, zamiast wynajmować całe życie.

#nieruchomosci
  • 42
  • Odpowiedz
Widzę, że sporo ludzi tutaj zastanawia się jak oszczędzić na wkład własny, bo nawet zarabiając średnia krajową i więcej, ale wynajmując, nie da rady.


@PanLodowegoOgrodu: ta, diety pudełkowe, wczasy, wyjazdy, xboxy, w #!$%@? gównosubskrypcji na netflixy dupiksy, kapuczina na mieście, lunch-e w restauracji prawie codziennie, ajfony, ajpady, markowe ciuchy i buty da rady, a uzbierać na wkład własny nie da
  • Odpowiedz
@PanLodowegoOgrodu: A ja podpowiem, że jak kogoś nie stać, to niech wynajmie i nie płaci. Zanim się skapną, że nie płaci, zanim sąd się skapnie itd. to sobie spokojnie pomieszka i odłoży kupę kasy.

Jak ten system polega na tym, że ludzie kupują mieszkania pod inwestycje, nie ma żadnego opodatkowania, a rząd dokłada do kociołka, to trzeba kłaść #!$%@? i iść przed siebie. Prosta piłka.

To nie jest wstyd ( ͡
  • Odpowiedz