Wpis z mikrobloga

@simirgone: @Mondez Zemsta przez duże Z, za podsłuchy, szykany, wypchnięcie z polityki, rodzinę i za ś.p. Leppera. Giertych ma powód by nienawidzić Karakana i dwóch cymbałów przez których rozleciał się I rząd Pisowski. Jest to bardziej kwestia osobista niż światopoglądowa ponieważ Giertych jest dalej w środku inkwizytorem tylko musiał się umiarkować. Giertych widział jak PIS niszczy koalicjantów i nie jest jedynym. Dość sporo osób kiedyś związanych z Pisem dzisiaj bryluje w
@Skorvez_957_ @Wookie2020 @simirgone nie wiem na ile Giertych mówił prawdę ale dokopałem się kiedyś do wywiadu z nim w Newsweeku z 2014 roku gdzie opowiadał, że w zasadzie zawsze mu było bliżej do środowiska PO niż PiS. Opowiadał, że poza obrazem medialnym jego relacje z Tuskiem zawsze były w porządku, a z Kaczyńskim nigdy. Gadał tam, że sam Donald przestrzegał go przed wchodzeniem w koalicję z Jarkiem. Ten go jednak nie posłuchał
@Mondez: ta i tak będą się teraz #!$%@?ć z tym tygodniami, aż wjedzie coś zastępczego i będzie można spokojnie odpuścić, bo się instytucje skończą, o których obie strony ślą pisemka
@mazut_kluczowy: Ja tam widzę lata 2005-2007 przez pryzmat kiepskich, zero tolerancji, amnestii, popiepszonych nauczycieli i okropnych grzejących mundurków w których każdy wyglądał jak wiochmen no i że każdy popierał Tuska w wyborach
@Mondez: a to akurat nie jest prawda, bo prokurator działa w szeroko rozumianym interesie społecznym i ma obowiązek brać pod uwagę również korzystne dla podejrzanych/oskarżonych/skazanych okoliczności