Wpis z mikrobloga

Czytam to co tu piszecie i naprawde ten tag jest dobrym materialem na napisanie ksiazki hahaha co niektorym to nie kobieta potrzebna tylko dobry psycholog ewentualnie dobry osrodek zamkniety. Mlodzi ludzie a tacy nieporadni dramat #przegryw
  • 46
  • Odpowiedz
  • 4
@Runaway28: Jak wiekszosc z was poszukuje Kai Gerber to nie dziwne ze maja problemy z poszukiwaniami . Kiedys kazdy wiedzial gdzie sa jego granice i bardzo dobrze sprawdzalo sie powiedzenie nie dla psa kielbasa . Startuj tam gdzie masz szanse xD
  • Odpowiedz
  • 2
@Runaway28: W moim przypadku slowo zaradnosc i wyjaz za granice PL byl strzalem w 10 wiedz mozesz sie smiac kpic ublizac spoko jezeli sprawia ci to przyjemnosc to bardzo mnie to cieszy
  • Odpowiedz
@bonvile: ale ja nie chcę tobie ubliżać, gdyż ja sam wyjechałem i nie jestem z tego powodu jakoś szczególnie zadowolony. Gdybym miał więcej jaj i zaradności ogarnął bym się w Polsce.

Blisko ci już do 40-stki a nie rozumiesz pewnych elementarnych podstaw na temat życia ludzkiego wpływu genówz środowiska w jakim się wychowujesz i startu w życie. Jednak ja tego nie będę tobie tłumaczył gdyż idę spać.
  • Odpowiedz
  • 4
@Runaway28: Wiedz przestan plakac ze jestes sam jezeli tak podchodzisz do sprawy. Kiedys startowales tam gdzie uznales ze nie przekraczasz czerwonej lini i nie zostaniesz zignorowany tylko poto by zlapac doswiadczenia pewnosci siebie w relacjach damsko meskich dzisiaj byscie chcieli towar z najwyzszej polki na pstrykniecie palcem ale niestety tak to nie dziala. Pzdr szczescia zycze
  • Odpowiedz
  • 0
@Runaway28: Wsumie po tym co napisales mozemy uznac temat konwersacji miedzy soba za zakonczony . Juz teraz wiadomo dlaczego pojawiaja sie problemy w relacjach damsko meskich u ciebie . Ale mimo wszystko zycze sukcesow w zyciu pzdr
  • Odpowiedz
@bonvile: Ty to to faktycznie jestes zaradny: Zeby byc takim #!$%@? bucem to "trza umic" jednak... XD

Kwintesencja "polaczkowatosci" i "dulszczyzny".
Jako Polak jestem z Ciebie dumny. Hhi.
  • Odpowiedz
@bonvile: jesteś aroganckim człowiekiem, który uważa, że zjadł wszystkie rozumy i teraz prawi wszystkim rady. Całe szczęście, że nasze losy chwilowo przecięły się tylko w internecie, bo realnym świecie nie chciałbym nawet w kolejce po bułki spotkać takiego... no tutaj sobie już daruję inwektyw.
  • Odpowiedz
  • 1
@Kopytnik_1: Czy otwartosc w rozmowie i bycie bezposrednim i odpowiadanie innym na pytania uznajesz w katygorii arogancki? To ja gratuluje jestem z Ciebie niesamowice dumny tak trzymaj :) Mysle ze podczas rozmowy z dziewczynami nie stosujesz zasady ,, arogancja'' tylko z tego tytulu ze dziewczyna odpowiada ci na zadane twoje pytania . Badz bezpieczny 3maj sie
  • Odpowiedz
  • 1
@Niedobry: Rozwin swoja mysl to sie do niej odniose a teraz Pozdrawiam serdecznie spelnienia marzen w nowym roku. Nie poddawaj sie bedzie wszystko dobrze.
  • Odpowiedz
@bonvile:

#!$%@? mnie tam obchodzi "rozwiniecie" jakiegos buca.

Jeszcze te pretensjonalne zyczenia... Typie nie zawiodles mnie... Po co do ZOO chodzic jak tu takie okazy? (ʘʘ)
  • Odpowiedz
  • 1
@Niedobry: Nie przejmuj sie przyjda dni gdzie bedziesz szczesliwy i wolny od zlosci i obwiniania wszystkich do okola za swoja nieudolnosc . 3maj sie serdecznie pozdrawiam miej cudowny dzien usmiechni sie
  • Odpowiedz
  • 1
@bonvile psycholog? Raczej psychiatra instant.

Co ciekawe można też napisać książkę polityczna o tym tagu, ciekawym zjawiskiem jest że jakieś 90%~ przegrywów głosuje na neofaszystów ogłaszających darwinizm społeczny, to jest jakaś zbiorowa akcja samobójcza xD
  • Odpowiedz
@bonvile

arogancki


Kolego! Cokolwiek nie napiszesz tym przegrywom to oni odbierają to jako atak na swoją święta osobę! To i tak cud, że potraktowali cię tak lekko w tym wpisie bo obyło się bez wyzwisk. Jeden tam coś pisał o byciu „Polaczkiem” ale chyba nie podołał do końca… XD

Dla większości na tym tagu nie ma ratunku. Oni nie chcą zmian i zbudowali wokół swojej twierdzy wysoki mur który nie przepuszcza argumentów.
  • Odpowiedz
jak mozna miec problemy zeby znalesc sobie towarzyszke zycia


@bonvile: bo to dużo wysiłku jest - trzeba by się umyć, wyjść z domu, zapłacić za kawę (albo za cały obiad, bo oni nie ogarniają, że można coś zrobić we dwoje nie płacąc ani grosza), pomęczyć się w mówienie, itp., oni by chcieli NPCa, który będzie na ich każdą zachciankę, a nie prawdziwą kobietę-człowieka
  • Odpowiedz
@Notes: pełna racja. Takich faktycznych przegrywów typu 165cm wzrostu, otyłość, łysienie, jakaś choroba np. cukrzyca, ciężkie dzieciństwo to jest bardzo mało. Na tym tagu siedzą chłopy co za dzieciaka dostali adidasy zamiast nike i ich to boli do dzisiaj. Niczego nie chcą zmienić, niczego nie próbują, po prostu się poddają i #!$%@?. Jak im napiszesz żeby zbadali sobie poziom teścia, poszli do psychologa/psychiatry, zmienili nawyki żywieniowe, zadbali o siebie, itp. to
  • Odpowiedz