Wpis z mikrobloga

Czytam to co tu piszecie i naprawde ten tag jest dobrym materialem na napisanie ksiazki hahaha co niektorym to nie kobieta potrzebna tylko dobry psycholog ewentualnie dobry osrodek zamkniety. Mlodzi ludzie a tacy nieporadni dramat #przegryw
  • 46
  • Odpowiedz
  • 2
@deiceberg: Stary ja mam 37 lat hahah bedac w lipcu w PL nie trudno zauwazyc ze macie tyle dziewczyn na ulicach ze az ciezko zrozumiec jak mozna miec problemy zeby znalesc sobie towarzyszke zycia .
  • Odpowiedz
  • 3
@michail-filippo: Co mam ci powiedziec w wieku 23 lat mialem juz corke a dziewczyny bajerowalo sie na ulicy w sklepie i wszedzie gdzie to bylo mozliwe . Teraz to macie raj jak bedac w PL obserwowalem do wyboru do koloru
  • Odpowiedz
@bonvile: o, pan cwaniak przyszedł. Przyjedzie raz do roku do kraju i jakiż to on obeznany w rynku matrymonialnym. I jakiż to on zaradny, aż z kraju musiał #!$%@?ć bo nie dał rady się utrzymać. Co jeszcze nam mądrego powiesz wujku?
  • Odpowiedz
@bonvile: ja to mam 26 lat i sie boje zadzwonic o prace spytać , nawet bym sie nie dogadał ze stresu, o znalezieniu partnerki nie wspomne ... moze to dla ciebie niezrozumiale , ale istnieja ludzie ktorzy sobie nie radzą w życiu
  • Odpowiedz
  • 3
@Strigiformesman: Tak stary na przekor takim jak ty jednak ludzie szukaja drogi do lepszego zycia by wegetacje pozostawic daleko od siebie . Wiedz nie musisz prezentowac scisku posladkow tylko wez los w swoje rece i dzialaj .
  • Odpowiedz