Wpis z mikrobloga

@kyIiejenner: Ludzie na siłowni, którzy zrobili już jakąś formę, dzielą się na dwa typy. Ci, którzy należą do pierwszego chodzą w dopasowanych ubraniach, żeby było widać każdy mięsień. Ci z drugiego typu zakładają obwisłe ubrania. Nie wiem czy to kwestia wygody czy lansowania się. Nie obchodzi mnie to. Z drugiej strony lubię patrzeć na ludzkie ciało w dobrej formie - daje mi to motywację do własnego rozwoju. I nie ważne czy
  • Odpowiedz
@kyIiejenner wydaje mi się że kobiety mają pełną świadomość jak takie spodenki działają na mężczyzn. Ubierają je tak samo jak opięte leginsy bo chcą aby patrzono na ich tyłek, niedowartościowane bestie żywiące się emocjami i uczuciami. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@piotr-kowalski1222: no brawo szerloku, a myślisz że ona nie wiedziała że dostanie tutaj głupie komentarze? Jakby chciała żeby faceci dosłownie wchodzili jej w zad to wrzuciła by to na insta. Ludzie...

One bez atencji są jej ludzie bez powietrza
  • Odpowiedz
@mishka49 gratulacje szerloku, powiedziałaś to samo co ja xD nie ma znaczenia czy insta czt snap a może facebook, liczy się atencja i opinia. Budowanie swojego poczucia wartości na komentarzach spermiarzy jest po prostu wyjątkowo śmieszne, zastanawiam się czy taka osoba ma w ogóle jakiekolwiek hobby oprócz wrzucania zdjęcia dupy nlw neta
  • Odpowiedz