Wpis z mikrobloga

Beke mam z tych co czekali na nowy program 0% zamiast brać bk2% na samym początku xD Nie dość, że najlepsze mieszkania wyprzedane, to przynajmniej pozostałe będzie można kupić drożej i na gorszych warunkach ( ͡° ͜ʖ ͡°) No cóż nie każdy musi mieć swoje mieszkanie, ważne jest to, że każdy musi dopłacać mi do mojego kredytu 2% xD #kredyt2procent #nieruchomosci
  • 11
  • Odpowiedz
@who_cares2: ludzie wierzyli też, że zostawią wakacje kredytowe a tu tusk zrobił ich w ciula :D przykładowo małżeństwo z trójką dzieci mające zarobki razem 10 tysi i mające rate 3400 nie dostanie wakacji bo nie są aż tak potrzebujący pomocy jak singiel mający ratę 2800 i zarabiający 8 koła :D chore kryterium...niczym się od pisu nie różnią, powinni zabrać wszystkim i nic nie dawać.
  • Odpowiedz
@pasza03: nie wiele jest rofdzin zdziecmi w licznbie 3 , i nie wielu jest singli którzy maja 400k + 200k dopłaty by brać hipoteke.

tym samym nie wielu kupi bo popyt białoruski i ukrainski juz sie wyczerpał wiece ceny beda spadac.

Za 200 K to teraz dobrze wyposarzonej Skody segmentu C nie kupisz
  • Odpowiedz
kto nie wziął w lipcu ten przegrał życie . Zgadzam się po całości


@simirgone: w lipcu to prawie nikt nie wziął, może znajomi królika, którzy 3 lipca byli z kompletem dokumentów umówieni na spotkanie w banku.
  • Odpowiedz