Wpis z mikrobloga

Lol najdziwniejsze co dziś widziałem. Jakaś baba zatarasowała ulicę swoim autem i spowodowała blokadę ruchu, bo jej pimpuś musiał wyjść XD Krzyczała, że nic jej nie zrobią, bo pracuje w służbach mundurowych XD Nie wiem kto jej dal #prawojazdy #logikarozowychpaskow
Jak ktoś też tam pracuje to gratuluje współpracowników. Zadzwonilem na #policja ale zero reakcji. Taka #polska #motoryzacja
#warszawa
AlwaysAbroad - Lol najdziwniejsze co dziś widziałem. Jakaś baba zatarasowała ulicę sw...

źródło: IMG_8210

Pobierz
  • 77
@spanzik: co PiSiory mają do tej sytuacji że jakaś rura zostawia auto na środku ulicy i #!$%@? że jest z jakichś tam służb nie określając dokładnie z jakich bo pewnie w żadnych nie jest, no ale co polityka ma do tego? Ja #!$%@? masz chyba zryty beret że wszędzie się doszukujesz #!$%@? polityki... Jak byłeś dziś na tronie i dostałeś sraczki to zwalasz to na politykę czy na to że wczoraj
@AlwaysAbroad: Trzeba było powiedzieć, że wydaje ci się, że z bagażnika dochodzą odgłosy płaczu i jeżeli się nie ruszą, TVN będzie szybciej niż wasz patrol.
Gwarantuje, że zadziała.
@sinls: Paaaanie, w "warszawce" to możesz sobie nawet z soundbara na komendzie stołecznej nap***ć i włos z głowy nie spadnie. Tylko musisz do prawilnej ekipy należeć. ( ͡ ͜ʖ ͡)