Wpis z mikrobloga

Tymczasem w uniwersum Wyborczej kolejna afera rozporkowa. Maciej Kącki, czołowy dziennikarz, który zajmował się pedofilią w chórze Polskie Słowiki i seks-aferami w Samoobronie okazał się seksualnym predatorem najeżdżającym młode dziennikarki. Opublikował w #wybrocza artykuł-spowiedź i to dopiero ponoć jak zaczęło się mu palić pod dupą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pod wpływem tegoż artykułu jedna z kobiet przyznała:

Czemu nie napisałeś, że moje wielokrotne 'NIE' potraktowałeś jak niebyłe, czemu nie padło, jak rzuciłeś do mnie, że 'teraz odmawiasz, a po trzydziestce nie będziesz już tak wybrzydzać i będziesz ruchać się, jak popadnie'? Jak za stosowne uznałeś rozebranie się i masturbację mimo mojego ewidentnego przerażenia?


https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,30570178,gazeta-wyborcza-wydala-oswiadczenie-po-tekscie-kackiego-sprawe.html#do_w=46&do_v=979&do_st=RS&do_sid=1016&do_a=1016&s=BoxNewsImg2&do_upid=979_ti&do_utid=30570178&do_uvid=1704579199310

#seks #bekazlewactwa
cichy-spokojny-grzeczny - Tymczasem w uniwersum Wyborczej kolejna afera rozporkowa. M...

źródło: z30569753IH,Marcin-Kacki

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@cichy-spokojny-grzeczny: w sumie to w myśl tej reguły (nie twierdzę że prawdziwej) że ludzie zajmujący się jakimś tematem intensywnie, bywają stroną którą atakują, prawaki na temat homo, detektywi czy oficerowie wywiadu/policji ścigający morderców, księża prawiący o moralności na temat seksu i pedofilii. Przeciwnicy rozwiązłości, czy przeciwnicy narkomanii. Można tak mnożyć xd.

Jeszcze by się okazało że prześwietlając całe społeczeństwa, to by wyszło że pedofilia czy homo, albo zmuszanie do czynności seksualnych
  • Odpowiedz