Wpis z mikrobloga

w nawiązaniu do tego wpisu, bo chcę by to wybrzmiało. xD
@WillyJamess: ja #!$%@?ę...
to co napisałeś, to największa bzdura jaką kiedykolwiek tu przeczytałem. postawienie na głowie wszystkiego, w tym pseudomądrym wpisie, w którym ty chcesz powiedzieć jak było w latach 80, rodząc się jednak w 92, i dorastając w prawdziwie patologicznych czasach. xD
otóż już ci klaruje, jak było(kiedys to było, teraz nie ma czasów):
-szkoła, bo jak nie, to szlaban na wszystko.
teraz? #!$%@?. "nie będzie mi pani mówiła co mój syn ma robić, proszę nie krzyczeć na niego bo dostanie adhd" xD
-po szkole piłka, trzepaki xD świetlice, sksy, kluby osiedlowe, pingpongi #!$%@? muje dzikie węże, wszystko zresztą by się z domu wyrwać i polatać na świezym powietrzu. i książki pożyczane od wszystkich, wszystkim. wtedy się książki czytało, z własnej nieprzymuszonej woli.
teraz? neet, i patostreamy. przeciez przez fejsa se pogadacie. :)
-rodzice się martwili jedynie, by gówniaki edukację mieli. nie drżeli o dzieciaki, które mogły do domu nie wrócić.
teraz? imigrant, ukrainiec, gruzin etc wsadzi ci kosę w żebra, na uberze ci zgwałcą kobiete, a w necie zrobią wyjebkę.
dzielnicowy tupnął nogą, pół osiedla zesrane.
widzisz, ty w latach 2000 chłonąłes patusiarskość, ja za gówniaka ledwie kopnąłem śmietnik.
wzorce miałem idealne, ale jak to dziecko, nie zawsze się tego trzymałem i jakies durnoty się odwalało.
nie podpalałem nikogo by to filmowac, nie lizałem sedesu na tiktoka, nie rzucałem kotem o ścianę, nie #!$%@?łem bzdur pseudoterapeutycznych o kołczingu i parentingu w filmiku >10min byle tylko kliki się zgadzały.
no i nie musiałem dzieciom filtrować neta, by nie kliknęły na jakiegoś chorego #!$%@?, który wsadza sobie słoik w dupe, jednocześnie próbując namawiać nieletnie gówniaki na spotkanie.
no ale dla ciebie to drogowskazy życiowe. :)
i ty mówisz o dzisiejszych wzorcach życiowych z internetu? xD
o czym ty mówisz? porównujesz czasy biedne, ale przyzwoitsze, do czasów spsiałych, wulgarnych i brutalnych, pełnych ludzi bez grama empatii i rozumu.
idiokracja to jest coś co nadchodzi, a nie cos co było, i mineło.

chciałes uogólnień i stereotypów, to masz. bo oczywiście zdarzały się i gówniane rzeczy.
taka dyskusja to lanie wody, nic więcej.
chciałeś się powymądrzać pisząc o czymś, czego nie doświadczyłeś.
o tym jakie bzdury tu nawypisywałes, wie kazdy, kto żył w tamtym okresie.
nie twierdzę że dziś nie ma wartościowych ludzi, i treści. oczywiście są, sam z tego korzystam.
ale tak uogólniać bez żadnej refleksji, no proszę...
#prl xD #kiedystobylo #gownowpis #oswiadczenie #kopnalemsmietnik #wejsciesmoka xD
ps. jeśli cokolwiek zechcesz tu napisać, to bez wycieczek personalnych i rodzinnych. mi bluzgać możesz. xD
to jedyna prośba. a dodam tag #heheszki a co xD
dos_badass - w nawiązaniu do tego wpisu, bo chcę by to wybrzmiało. xD
@WillyJamess: j...

źródło: Screenshot 2024-01-07 at 13-16-37 Szykuje się potężny łomot. #humorobrazkowy (@LetMeStay)

Pobierz
  • 11
@dos_badass O #!$%@?, dobra, posiedzę dłużej na tym kiblu i Ci odpiszę, jak mnie tak wywołałeś do tablicy osobnym wpisem xD

Mam wrażenie, że odjechałeś w boomerstwo i obecne czasy postrzegasz jak wąsaty wujas po flaszce, na zasadzie właśnie "kiedyś to było", "och, ta dzisiejsza młodzież taka ogłupiona, nie to co my wtedy", "kiedyś to się za piłko biegało, a tera to tylko na tych telefonach siedzo". No dosłownie jakbym wygenerował sobie
@WillyJamess: nie #!$%@? mnie xD
pierwsze co mi na myśl przyszło, to by protestować o tego janusza wąsatego.
jestem ostatni, który by tak boomerzył. zreszta wydźwięk wpisu dość ironiczny i z rezerwą chyba jest widoczny, tak?
no i emotek w #!$%@? daję, jaki stary dziad by tyle doł, panie?!
xD