Wpis z mikrobloga

wy też przed założeniem tu konta nie znaliście słowa zakola/norwood?
te słowa są tu powtarzane jak mantra, podobnie jak twierdzenie że poniżej 180cm albo 15k nie masz szans na szczęśliwe życie, codzienne tłoczenie do głowy jakiś 'pillowych' dogmatów, jak w jakiejś sekcie XD
#wykop #psychologia
Pobierz fhgd - wy też przed założeniem tu konta nie znaliście słowa zakola/norwood?
te słowa ...
źródło: 1721fa6cbda345e859d68b9a8ea25f23a4d756e565edf9ed0f44d42aad276bbf
  • 100
@pieczony_szczur_z_ogniska:
Po pierwsze - to nie jest zjawisko tylko polskie, a ogólnoświatowe. Wejdź sobie na 4chana, tam na niektórych boardach masz dokładnie to samo, tylko w międzynarodowym towarzystwie.
Po drugie - na Wykopie trolle, które faktycznie mają określoną agendę, a nie po prostu są kompletnymi idiotami, to w przytłaczającej większości konta polityczne. Jak mówimy o trollach zagranicznych, to jest ich tutaj akurat garstka i osobiście widziałem tyle samo ruskich, co ukraińskich.
@Pandillero

2 - zupełnie umyślnie #!$%@? sobie organizm tankując substancję kancerogenną, która nie ma swojego progu "bezpiecznej" ilości bo taka nie istnieje żeby się pochichrać z ludźmi, którzy mają życie na trzeźwo tak samo mizerne i nędzne jak tag #przegryw


Wysnuwasz sobie teze na podstawie wlasnych urojen i jej bronisz - to dosc wygodne. Alkohol nie jest zly sam w sobie, w wielu krajach alkohol jest elementem kulturowym, u nas po prostu
@fhgd ja przed wejściem tutaj nie znałem tych memow dla idiotow absolutnie nikt, a teraz co chwile widzę. Codziennie powielanie bezsensownego psuedosmiesznego gówna, które nie ma żadnej potrzeby bytu
@fhgd:

do normika trochę mi brakuje, ale ciągłe skupianie się na wyglądzie, kiedy wokół widzę niskich zakolaków w związkach, to chyba oznacza że nie tu należy szukać problemu XD

Też znam takiego manleta zakolaka.. jego żona waży 2 razy więcej niz on xDDDD
wy też przed założeniem tu konta nie znaliście słowa zakola/norwood?


@fhgd: to jest nisza i jak wejdziesz w anglosfere internetowąto tam tez jest mnostwo ludzi ktorzy to ogarniają.
znałem słowo zakola ale nie wiedziałem to tak strasznie może kogoś obchodzić


@wonsz337: Ja się zacząłem przejmować łysieniem zanim wykop w ogóle powstał. Odkryłem, że łysieję jakiś czas po tym jak zacząłem zapuszczać długie włosy.
@fhgd:

zajebiście mnie to zawsze bawi, bo mam praktycznie wszystkie cechy które według red/blackpillowych śmieci dyskwalifikują mnie "z rynku" (XDD) a mimo tego miałem kilka partnerek i jedyne co, to zrobienie tego jest po prostu trochę bardziej skomplikowane niż ich utopijna wizja "założę tindera i zarucham w 24h" która jest tak marginalnym przypadkiem w skali tego kraju, że #!$%@?.

Poniżej lista moich cech które skazują na przegryw:
od zawsze nadwaga, tyłozgryz
8. Nie wiedziałbym, że ilość sukcesów życiowych wcale nie wyklucza, że ktoś może rozpowszechniać szkodliwe głupoty. Patrz: Andrew Tate, Robert Kiyosaki, Joseph Murphy, Dziki Trener, Maciej Wieczorek, Malik Montana, Rychu Peja, Ralph Kaminski


@Pandillero: Dodaj: Jordan Peterson..
typie :D osobiście tagi pillowe mam zablokowane, ale czasem jak coś przeczytam to jakby jedna wielka obsesja na punkcie wyglądu. Chyba czytamy inny wykop.


@NieBendePrasowac: Zalokowałem pillowe tagi w 2019 roku, bo z środowiska, które próbuje sobie pomóc zmieniło się to w środowisko trollingu i spamu. Nie wiem jak jest teraz, nie widziałem od lat. Pokazały mi pille pewne zjawiska, ale czytanie takich treści jest zbyt dołujące, a człowiek zaczyna źle
To sprawia że ludzie nie czytający wykopu, czyli nie znający swoich "wad", potrafili lepiej ułożyć sobie życie towarzyskie od ludzi obsesyjnie skupiających się na wyglądzie


@fhgd: Wykopowe madrosci to jest najgorszego sortu szajs czego moze naczytac sie niepewny siebie nastolatek albo ktos z aspolecznoscia xD W zyciu trzeba robic dokladnie odwrotnie niz jest pisane na wykopie. Doslownie ze wszystkim. Been there, done that. Gdyby spedzili tyle czasu na ogarnieciu swojej psychiki