Wpis z mikrobloga

Po historii UFO nadszedł czas na artykuł zawierający wypowiedzi na temat UFO od aktywnych i byłych wojskowych, naukowców oraz osób zajmujących wysokie stanowiska w rządzie. Jest to mój najbardziej czasochłonny artykuł, nad którym siedzę już 2 miesiące (oczywiście z przerwami), ale czas to dopiąć. Dlatego proszę o wsparcie w formie plusa, a zawołam Cię, gdy skończę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ufonapowaznie #uap #ufo #ciekawostki
UFOnapowaznie_pl - Po historii UFO nadszedł czas na artykuł zawierający wypowiedzi na...

źródło: UFO_cytaty

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
... widzieliśmy ... widzieliśmy ...


Jakie jest najlepszej jakości nagranie czy zdjęcie UFO któremu nie można zarzucić fałszerstwa?
  • Odpowiedz
@debestaa Nie.

@jamajskikanion Myślę, że nawet 90-95% obserwacji jest nic niewarta, ale artykuł nie będzie strikte o obserwacjach. Natomiast wątpię, że schizofrenicy latają maszynami za miliony dolarów, niektóre obserwacje były najpierw wykryte na radarach, no chyba, że radary też mają schizofrenie ( ͡~ ͜ʖ ͡°). USAF ma prawie 14k aktywnych pilotów, US Navy 7-12k. W kwestii zdrowia i badań pilotów odsyłam tutaj: https://www.faa.gov/pilot-mental-fitness

@Gieekaa Myslę, że UFO nad
  • Odpowiedz
@SLyer: no ale większość odkryć bazuje na jakimś ząłożeniu ( ͡° ͜ʖ ͡°), nikt nie buduje sprzetu za miliardy dolarów bez jakiś założeń co z tego może wyniknąć. Oczywiście że bazuje tylko na znanych mi informacjach i wiedzy, ty też zakładasz że wszechświat ma 14 mld lat bo ktoś dokonał pewnych odkryć, do czasu jak nie zostanie to zakwestionowane a teraz zaczyna to być kwestionowane jeśli chodzi
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Chociaz jedna ksiazke o logice wpierw przeczytaj.


@KtosKtoSamNieWiesz: Wiem, że nie czytałeś. Dowodami są nietrafione metafory z dupy wzięte, którymi próbujesz udowodnić że logika pozwala na odwrócenie dowodzenia prawdziwości. To co robisz to błąd logiczny i średnio rozgarnięty "niedorozwinięty wykopek" to wie.

Nie mówiąc o #!$%@? ad personam jako ostatecznym argumencie na końcu. Merytorycznie w opór. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jamajskikanion: prostszym i oczywistszym wyjaśnieniem może być zwyczajna chęć rozgłosu, zwłaszcza w przypadku ludzi, którzy mogą się czuć nieprzydatni do stopnia jakby byli niewidzialni, jak również zwykła chęć zarobienia kasy, a pewnie jakiś miks obu tych rzeczy. No ale wszelkie te pogadanki to jedno, a drugie to, że jednak jest jakiś zakres zjawisk, których charakter i pochodzenie musimy dopiero potwierdzić. Nie ma się też co zżymać na bezpośrednie otoczenia, wszak jest
  • Odpowiedz
@gryyyn: Czyli nie mogac potwierdzic falszu automatycznie potwierdza sie prawde?

Zalozmy, ze 200 mln lat swietlnych od nas, jakas cywilizacja wyslala wlasnie pierwszy sztuczny sygnal. Na brak dowodow, ze oni istnieja, uznajesz dowod, ze nie istnieja? Wyjasnij sie.
  • Odpowiedz