Wpis z mikrobloga

Po historii UFO nadszedł czas na artykuł zawierający wypowiedzi na temat UFO od aktywnych i byłych wojskowych, naukowców oraz osób zajmujących wysokie stanowiska w rządzie. Jest to mój najbardziej czasochłonny artykuł, nad którym siedzę już 2 miesiące (oczywiście z przerwami), ale czas to dopiąć. Dlatego proszę o wsparcie w formie plusa, a zawołam Cię, gdy skończę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ufonapowaznie #uap #ufo #ciekawostki
UFOnapowaznie_pl - Po historii UFO nadszedł czas na artykuł zawierający wypowiedzi na...

źródło: UFO_cytaty

Pobierz
  • 51
@Cipkozaur zawsze bekuje z takich wypowiedzi. Ludzie pracujący w wojsku, agencjach, piszący pracę na ten temat nie wiedzą nic, mają wątpliwości, twierdzą że nie mamy poj cis co to i dlaczego. Ale anon z neta z przekonaniem i pewnsocia pisze, że "to po prostu..." i #!$%@? rzeczy, jakby to była oczywistość xD weź chociaż zdradź, Guru, skąd ta wiedza.
@SLyer: zwyczajnie jest to moim zdaniem najbardziej prawdopodobne wyjaśnienie, nie wiem skąd w tobie taka agresja, #!$%@? w Polsce jak w lesie, powiesz że Boga nie ma to ci #!$%@?ą bombe w łeb XD

A dlaczego tak sądze? po pierwsze wiemy ze takie coś jak cywilizacja techniczna może istnieć bo sami nią jesteśmy, wiemy też od niedawna że warunki jakie sa na ziemi istnieją tez na innych planetach. Po prostu z
@UFOnapowaznie_pl: nie żeby coś, ale lubię słuchać tego pierwszego i ten francuzik to fajnokremlak, upatrujący zagrożenia od globalistów i imperialistów z USA będąc jednocześnie zupełnie ślepym na działanie kacapków.
Wali onucą i foliarstwem.
On na 200% by sprzedał polaków ruskim + wyrzuciłby wpływy USA z Europy
@Cipkozaur: i tak i nie. To co piszesz to hipoteza i bazuje na ograniczonym Poznaniu gatunku ludzkiego. Może tak być, na stan naszej obecnej wiedzy jest to najprawdopodobniejsze. Ale nie jest to pewnik. Wystarczy jedno odkrycie, jedna zmienna by twoja hipoteza runela. Mam problem z twoja wypowiedzą bo traktujesz ja jak pewnik. A nie masz nic poza własnymi domyślam na jej potwierdzenie. To jest antynauka co piszesz właśnie przez to, że
@Cipkozaur:

Po prostu z roku na rok jest coraz więcej dowodów że pytanie czy istnieje życie pozaziemskie powinnismy zmienic na


Powinniśmy zmienić na; czy istnieją dowody na istnienie życia pozaziemskiego. Nawet znamy na to pytanie odpowiedź; NIE ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ludziki sobie substytuują wiarę w Boga w wiarę w zielone ludziki latające talerzami po niebie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może warto moją
Powinniśmy zmienić na; czy istnieją dowody na istnienie życia pozaziemskiego. Nawet znamy na to pytanie odpowiedź; NIE ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Davidozz: Więc nie będziesz miał żadnych problemów, by przedstawić dowody, że życia pozaziemskiego nie ma. (W sensie rozwinięta cywilizacja.) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ludzie, ogarnijcie się. Nie mamy twardych dowodów ani na jedną tezę, ani drugą. Mamy szereg niewyjaśnionych zjawisk, które najłatwiej
@UFOnapowaznie_pl: cóż nie zebym się czepiał, sam jestem można powiedzieć entuzjastą tematu ale moze tutaj występować efekt skali. W usarmy służy czynnie ponad 1300000 osób. Samo us air force to zapewne setki tysięcy. Prawdopodobieństwo schizofrenii w populacji to około 0,2% (więcej u mężczyzn wiec w armii ten procent będzie większy). To daje dziesiątki tysięcy osób (dodaj do tego polityków, pilotów cywilnych, astronautów itd i robią się setki tysięcy. Same zeznania to
możesz coś więcej powiedzieć o tej kobiecie co widziała ufo w Lublinie? I kiedy to było? Może być na prv.


@kuperdisco: mogę Ci tylko powiedzieć, że równolegle twierdzi że była w niebie i wróciła, twierdzi że widuje duchy a także, że karmiła i ratowała Żydów na Majdanku za okupacji (ma około 50lat). Tak więc kwestii ufo nie biorę na poważnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Więc nie będziesz miał żadnych problemów, by przedstawić dowody, że życia pozaziemskiego nie ma.


@KtosKtoSamNieWiesz: Logika tak nie działa. Jeżeli nie ma dowodów, że coś jest to tego czegoś nie ma. Ma ci podać też dowody a "nieistnienie" jednorożców i krasnoludków? Bądźmy poważni.

W tym momencie nie ma dowodów na istnienie życia pozaziemskiego. Koniec, kropka.