Wpis z mikrobloga

Zmywarka Beko BDIS38040Q B300 - na ceneo można wystawiać tylko "zaufane" opinie o tym, jaka to nie jest "wspaniała" i wykonana z materiałów z "wyższej półki" i żadnych innych, a ja jej nawet nie kupowałem, tylko używać muszę, więc napiszę opinię o niej tutaj, może komuś się wygoogluje, jak będzie kiedyś szukał:
- regulacja twardości na ścianie bocznej w postaci kawałka miękkiego plastiku do włożenia śrubokręta i to nawet nie posiadającego wszystkich ścianek, tylko w kształcie podobnym do litery U, dzięki czemu jeszcze bardziej SIĘ ROZWALA PRZY AŻ JEDNOKROTNYM UŻYCIU, mimo dobrania śrubokręta o wymiarach tego otworu. Plastik się odgina i łamie zamiast przekręcać. Pierwszy raz widzę to zaprojektowane tak fatalnie i wykonane z tak kiepskich materiałów, jak zrobiono w zmywarce beko. Pic related. Aż strach pomyśleć, z jakiego gówna ulepili w niej to, czego na zewnątrz nie widać. Pewnie warto było oszczędzić te 100 zł i nie kupić sprzętu niewyprodukowanego z gówna, jak to robi beko. Nawet w amice to jest lepiej zrobione! Poza tym zwykle da się to bez problemu przekręcać palcami, ALE NIE W ZMYWARCE BEKO. W beko da się tylko narzędziami. Ledwo jeden raz. Więcej razy zmienić twardości wody się już nie uda.
- jedyny program, który nie trwa aż 3-4 godzin oraz nie zmywa w najniższej temperaturze NIE MA AUTOMATYCZNEGO OTWIERANIA DRZWI. Program "Quick & Shine", trwający około godzinę i zmywający w 60 stopniach, określany przez samo beko jako program "codzienny", więc codziennie trzeba sobie zmywarki pilnować i samemu ręcznie drzwi otwierać. Bo przecież po to płaci się ekstra za model z automatycznym otwieraniem drzwi, prawda?
- górny kosz też jakiś wujowy, bo zrobiony tak, że źle się w nim kubki ustawia. I co nam pan zrobi?

Dopiero raz jej użyłem, a już mam ochotę wyrzucić ją przez okno. Osobiście na pewno nigdy nie kupię żadnego sprzętu beko. BEKO = HIV.

#beko #zmywarka #zalesie #januszebiznesu
PanManieglev - Zmywarka Beko BDIS38040Q B300 - na ceneo można wystawiać tylko "zaufan...

źródło: fsdfdsfsddsfds

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz