Wpis z mikrobloga

Facet który przełknie czarną pigułkę to według Polek największy red flag. Wcale im się nie dziwię, bo taki facet przejrzał na oczy, jest świadomy i trudny do manipulacji przez samice. Wie że wzrost ma znaczenie, że morda ma znaczenie, hajs itd Ludzie od setek lat postrzegają podświadomie świat w ten sposób, tylko wcześniej nie było na to nazewnictwa. Pamiętam jak miałem 10 lat, I jeden z moich braci miał dziewczynę, a drugi nie (18 i 19 lvl) wtedy się zastanawiałem dlaczego tak jest. Zdałem sobie sprawę że ten młodszy jakoś lepiej wygląda, jest wyższy itd i jako dzieciak nieświadomie pierwszy raz miałem styczność z Blackpillem, mimo że nic kompletnie o tym nie wiedziałem
#przegryw #stulejacontent #tfwnogf
JohnnyPomielony - Facet który przełknie czarną pigułkę to według Polek największy red...
  • 31
  • Odpowiedz
@JohnnyPomielony: Laska w kilka sekund obnaża swój niski poziom inteligencji.
Po pierwsze, kategoryzacja służy do lepszego poznania, wiedzy. Możliwości jakie za tym idą są dużo bardziej przydatne niż ich brak.
Po drugie, nie ma dwóch takich samych osób, więc nikt nie będzie dopasowywał literek i na podstawie tego utrzymywał relacji, bo kategoryzacja nie służy tępemu przypisywaniu cech, tak jak jej się wydaje, wnioskując po wypowiedzi.
Po trzecie lasce się wydaje, że
  • Odpowiedz
@JohnnyPomielony: nie będe oglądał całego bo szkoda mojego zdrowia, ale w jednym ma rację - jak ktoś używa słów simp albo beta w rozmowach z normikami albo jeszcze gorzej kobietami to jak najbardziej jest #!$%@?ęty.
  • Odpowiedz
@JohnnyPomielony: Ja już jak byłem w podstawówce ogarniałem te rzeczy, tylko zawsze mi brakowało słowa, aby określić taką sytuacje, że te brzydkie chłopaki z pryszczami na buzi, biedniejsi nie mają takiego powodzenia u koleżanek co te '' oskarki '' bananowe modnie ubrani i w ogole przystojni.
  • Odpowiedz