Wpis z mikrobloga

Facet który przełknie czarną pigułkę to według Polek największy red flag. Wcale im się nie dziwię, bo taki facet przejrzał na oczy, jest świadomy i trudny do manipulacji przez samice. Wie że wzrost ma znaczenie, że morda ma znaczenie, hajs itd Ludzie od setek lat postrzegają podświadomie świat w ten sposób, tylko wcześniej nie było na to nazewnictwa. Pamiętam jak miałem 10 lat, I jeden z moich braci miał dziewczynę, a drugi nie (18 i 19 lvl) wtedy się zastanawiałem dlaczego tak jest. Zdałem sobie sprawę że ten młodszy jakoś lepiej wygląda, jest wyższy itd i jako dzieciak nieświadomie pierwszy raz miałem styczność z Blackpillem, mimo że nic kompletnie o tym nie wiedziałem
#przegryw #stulejacontent #tfwnogf
JohnnyPomielony - Facet który przełknie czarną pigułkę to według Polek największy red...
  • 31
  • Odpowiedz
@JohnnyPomielony: co do zasady ma rację, tj. jeśli się "spalisz" przed laską taką nomenklaturą to ona Cię uzna za Wykopka / incela aka. za dużo internetu broo

natomiast jak będziesz DZIAŁAŁ zgodnie z tymi naukami + masz do tego predyspozycje to wszystko będzie się potwierdzać i wchodzić jak miód malina xd

a jak nie masz predyspozycji (czyli #redpill nie zadziała) to i tak z biegiem czasu zobaczysz że w tym całym
  • Odpowiedz
@JohnnyPomielony: tej, ale ona nie mówi niczego głupiego, postrzeganie świata przez #!$%@? teorie internetowe jest złe. Jak ktoś wszędzie widzi jakieś p0lki, bety, sigmy itp. to jest z nim coś nie tak i wcale nie musisz wydawać ani złotówki na bycie simpem, żeby widzieć świat zupełnie inaczej. Wystarczy poznać normalnych ludzi, ale tak naprawdę poznać, różne internetowe profile mają to do siebie, że pokazują alternatywną rzeczywistość.
  • Odpowiedz
@JohnnyPomielony: aha dobrnalem do fragmentu gdzie ona mowi ze zeby wiedziec co chce kobieta to wystarczy sluchac tego co ona mowi XD
przeciez to nawet normalny facet wie ze to utopia
bo baby nie wiedza czego chca
a na pewno nie tego co mowia co chca
  • Odpowiedz
@deni28s: one doskonale wiedzą, tylko to jest ich gra. Masz się domyśleć o co jej chodzi. Jak się domyślisz to "ding ding ding! good answer!". Natomiast ma tu rację, jeśli chodzi o szufladkowanie ludzi typu alfa, beta, sigma, #!$%@?.
  • Odpowiedz
@JohnnyPomielony:

-zapytaj kobiety czego pragną kobiety

-ludzie, ktorzy tlumacza sobie swiat jakimis nazwami i literami alfabetu sa #!$%@?, wiec nazwe ich ogólnie incelami

xD nawet śmieszne.
  • Odpowiedz