Wpis z mikrobloga

@6aesthetic9: Foot Mercato nie jest zbyt wiarygodnym źródłem.
@Dzikus_Z_Detroit czemu? Ja tam lubię czytać o tym kim interesuje się klub. Przecież jak o transferze jakiegoś zawodnika pisze dobre źródło, to na pewno w klubie są wykonywane jakieś ruchy w tym kierunku. A to że Mbappe miał przyjść w 2022 i ostatecznie przedłużył kontrakt? Po prostu się rozmyślił i tyle. Z Mbappe jedynie jest ten problem, że to generuje nadzwyczajnie dużo klików
@ObslugaRadomskiegoLotniska: Niezbyt wiarygodne źródło? Santi Aouna podawał jako jeden z pierwszych, jeśli nie pierwszy choćby o przenosinach Dembele jak również o wyjazdach Messiego i Neymara, więc jeśli chodzi o środowisko blisko PSG to nie jest byle kto. Wręcz przeciwnie, dość mocna karta, szczególnie na francuskim rynku.
Inna sprawa, że w przypadku kapryśnego żółwia raczej ciężko będzie o jakiekolwiek pewniaki dopóki nie będzie oficjalek.
@Seee: mogę się mylić, bo znam się głównie na źródłach związanych z Realem i faktycznie, nie mylił się odnośnie Dembele przechodzącego do PSG, ale widziałem że pisał też o Hazardzie przechodzącym do Arsenalu czy Lobotce do Realu, mimo że nie potwierdzały tego hiszpańskie źródła i ostatecznie się nie spełniło ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale możesz mieć racje, odnośnie info z francuskiego rynku może mieć lepsze źródła.
@ObslugaRadomskiegoLotniska: W tych czasach, gdy każdy praktycznie dziennikarz strzela ślepakami w pogoni za lajkami i byciem pierwszym można wytknąć chyba wszystkim jakieś sensacje z mchu i paproci, które po czasie wydają się zabawne. W teorii jest dość ciekawie, bo gość w ostatnie okienka z PSG podaje dość celnie - transfer Barcoli, teraz w zimowym zaklepanie Beraldo i Moscardo potwierdzane dość wcześnie + przypadki które wspomniałem już wyżej. Nie jestem pewny swojej