Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Rozwala mnie spermiarstwo. Rozumiem zaloty, ale takie najbardziej obrzydliwe spermiarstwo to przechodzi ludzkie pojęcie.
Nie wiem, może to są po prostu dwa światy, różnice środowiskowe.
Może jak dorastasz z ładną buzią i kobiety wokół Ciebie podskakują, to w dorosłości nie widzisz nic złego w gloryfikowaniu kogoś, tylko dlatego że ma cycki i puls. Wjeżdżasz w HALO na pełnej k... i według Ciebie jest, jak powinno być.
Ja dorastałem jako przeciętniak, żadnej traumy nie mam, ale moja aparycja byla używana przeciwko mnie, a o randki trzeba było się postarać. Tak samo widziałem, jak wygląd bywał kartą przetargową i ile ładna buzia potrafi zdziałać. W dorosłości jestem strasznie na to wyczulony. Jak widzę, że ktoś instrumentalnie traktuje swoją aparycję, to w moment się wyłączam. Gdybym adorował kobietę, która oprócz wyglądu NIC nie oferuje, i przy tym jeszcze stawał na głowie, to moje poczucie własnej wartości, po prostu by zdechło. Mówię tutaj o naprawdę takich beznadziejnych przypadkach, selfie 24/7, tiktokowa księżniczka, etc.
Wygląd sam w sobie, opróćz hehe biologia, nie jest żadnym boskim atutem. Sumienie nie pozwalałoby mi wywalać komuś ego w kosmos, z powodu czegoś tak błahego jak tłuszcz i mięso na kościach.
Nachalnie adorować dziewczynę, tylko dlatego, że ma ładną buzię, to dla mnie tak, jakbym bananowe dzieci głaskał po głowie i im powtarzał, że fakt urodzenia się w majętnej rodzinie, faktycznie daje im wyższość moralną nad plebsem. Bo właśnie tak to wygląda.

Nie czaję. Godność boli jak się o tym myśli. Nie chodzi o zgrywanie ascety, ale ogólnie o ciut lepsze traktowanie ludzi, którzy nam się nie podobają i nie tracenie głowy, dla tych którzy nas fizycznie przyciągają.
Sumienie po prostu mi nie pozwala walidować kogoś, kogo walory zaczynają się i kończą na aparycji. Czuję się jak prymityw.

Faceci srają, że laski mają wywalone ego, ale to jest właśnie rezultat. Wygląd stawiacie na piedestale, a później zdziwko, że żabka employee Dżesika IQ 80 czuję się lepsza od młodego pracownika banku, zaradnego studenta czy chłopka kręcącego własną działalność.

#p0lka #spiermiarz #spermiarze #przemysleniazdupy



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 5
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Większością ludzi kierują hormony, faceci mają testosteron to nic dziwnego, że się kręcą w okolicy ładniejszej sztuki, żeby coś zaliczyć… Kontrola dla niektórych przychodzi z wiekiem, doświadczeniami, a dla innych nigdy…


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): najlepsze jak takiej pannicy ktora przez tindery i inne portaliki ma ego wywalone w kosmos dasz do zrozumienia ze nie jestes nia zainteresowany. styki sie przepalaja no bo jak to ja mu sie nie podobam??? ale zaraz! :)
przerabialem to nie raz i paradoksalnie nie dawanie atencji dziala duzo skuteczniej, bo tak bylbys kolejnym w wianuszku adorujacych i komplementujacych.
kobiet ktore cos wiecej soba reprezentuja i ktore nie
  • Odpowiedz