Wpis z mikrobloga

Tucznik kupuje 65 calowy telewizor do czytania czatu, ten chłop to idealny przykład przewalania kasy z lewa do prawa…

Biorąc pod uwagę w jakiej klicie teraz się gniotą w trójkę, to z tak dużym telewizorem, to sąsiad będzie mógł czytać czat wraz z masłem i młodym Dawidem..

Choć wiem, że takowych sąsiadów na przeciwko nie ma ( ͡º ͜ʖ͡º)

#danielmagical #patostreamy
  • 25
@kopalnia554 zwróć uwagę, że ma po 300 widzów i tylko po to, żeby mu naubliżać. Z czego on chce potem te telewizory i komputery utrzymać? A to jeszcze pewnie całej trójce wykupił diety pudełkowe, dolicz do tego zachcianki typu kurtka dla Dawida itp.
@folwgnag94 i mieszkanie za 6k miesięcznie xd
Jak goha nie dostała 50k za walkę a mrugała jeszcze mniej od gohy w sumie jeszcze nie walczył to jakby nie dostał a tucznik to jak mój znajomy któremu wypłata przyjdzie 10tego i od razu wydaje na jakieś gry gadżety itp a później żre suchy makaron z ketchupem xd
@kopalnia554 chata za 6k?! Jezusie to jak na Toruń, to to serio musi być jakiś luksus + w dobrej dzielnicy, nie wiem jaka dzielnica jest luksusowa w Toruniu, ale wszystko składa się na stary rynek, co zgadzałoby się z jego adresem zamieszkania, który jest bliski odkrycia ( ͡º ͜ʖ͡º)
@folwgnag94 mówił na streamie na twitchu jak go pytali gdzie mieszkają i ile płaci mówił że w Toruniu i że 6k miesięcznie za chyba 30m²
Myślisz że dlaczego tak często wychodzi na miasto
Łukaszek nie będzie jego woził gruby ma dosłownie 5 minut z buta na rynek
@Targaryen77 jaki #!$%@? znowu menago? Boże ten idiota popełnia te same błędy mając 25 lat XD

Gość z brudnymi girami ma menadżera i dietę pudełkowa 2500 kalc JO?! + kawalerkę za 6k tymczasem ja wypruwam sobie żyły i żyje jak normik
@Plecakowicz nie sądziłem, że nauczę się czegoś pod tym tagiem, dzięki za informację z tym OLED

Ale chwila chwila, jaki statyczny obraz? Przecież ten czat złożony z 300 widzów będzie tak zasuwał na tym ekranie, a dodaj do tego moderatorów, którzy w ogóle nie banują za pytania o Jacka, Sonie itp.