Wpis z mikrobloga

@przyboj9 do mi stick mam takie porównanie że mi stick nie chciał działać na 4k i raczej całą partia była trefna bo wymieniałem kilka razy na nowe i restartowany się wszystkie. Podobno już ten mi box lepszy a ten Thomson to nawet te same bebechy mogą być co ten mi box.
@Joker_Face: Warto polować na Nokie 8010. Udało mi się w grudniu kupić za 430zl na Amazon. Zastąpiła u mnie canal+ box i jest ogromna pozytywna różnica.
Ale jak tylko do IPTV to świetnie działa też chiński x96 max plus ultra z s905x4. Kupiłem do zabawy, zainstalowałem slimbox i działa wyśmienicie. Ott navigator genialnie współpracuje z propozycjami na ekranie głównym.
@puniek aha rozumiem. Nie no obecnie nie mam potrzeby z 8000 zmieniać na nic bo wystarczający. Ale z ciekawości może kiedyś wezmę na próbę się pobawić. I tak czaje się na 8010 za 70 euro. Taka cena była na Amazonie w listopadzie przez tydzień, kumpel kupił ale mi nie powiedział (°°
@johny-kowalski: ja Nokie 8010 trafiłem za 320zl i uważam że dobra cena, ale tak jak wyżej pisałem oba modele są super i jak na razie przez długi czas nie będę zamieniał. Nokia spoko bebechy ma i normalny pilot, nie tak jak w mibixach czy też innych okrojone do 5 klawiszy