Wpis z mikrobloga

@widmo82 ale zrozum wreszcie, ze nikt tu nie uważa, ze polityka nie ma wpływu na gielde i nie powinno się tu wrzucać takich newsów, tu chodzi o twoja ordynarna, nieobiektywna, pro PO-wska propagandę, która tu kolportujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

cały portal jest zasrany wpisami #60groszyzawpis, na #gielda jest względny spokój od lat w tej kwestii, a ty jesteś jedynym aktywnym na codzień użytkownikiem, który dodaje do
pro PO-wska propagandę,


@maniek74: Kaczyński sam tak nazwał swoich PiSiorów: TŁUSTE KOTY
ale dla was fanatyków pisiorów/konfiarzy wszystko co jest przeciwne wam (i obnaża bizancjum jakie okopała sobie ta słusznie miniona władza) to na bank banda POwska jak by nie było innej opcji. Ktoś tu ma zryty beret i słychać jakiś kwik od 15 pazdziernika.
nazbierało się tych syfów przez ostatnie 8lat więc tym bardziej was kole w oczy jak ktoś
@widmo82 ale widziałeś, ze tam wyżej napisałem, ze nie chodzi mi o ten wpis o tłustych kotach? wiem, ze widziałeś, ale standardowo robisz fikołki i łżesz, aby wpadło #60groszyzawpis, tak samo jak wiesz to, ze gardzę pisowcami tak samo jak peowcami, bo pisałem ci to wiele razy, ale oczywiście po raz setny próbujesz sugerować, ze jestem pisowcem lub konfederata, gdy wytykam ci sianie propagandy na tagu
@widmo82 i wiesz co powiesz, jak na miejsce pisowskich kotów przyjdą powskie miernoty bez kompetencji które będą utrzymywane z naszych podatków? powiesz coś w stylu „a #!$%@? tam, ważne, ze to nie pisowcy” a teraz #!$%@? o jakimś zbudowanym bizancjum które niby dobiega końca. To samo było z Orlenem, w trakcie kampanii #!$%@?, ze po zmianę władzy SSP będą zarządzać fachowcy wybierani w konkursach, a jak poszło info, ze Prezesem będzie kukła