Wpis z mikrobloga

W serwisie rami.pl publikującym różne ciekawe statystki dotyczące piwa, browarów i piwowarstwa zostało opublikowane podsumowanie: Okołopiwni vlogerzy 2023

W kategoriach Sumaryczna liczba obejrzeń (Wyświetlenia w 2023) i Średnia Liczba obejrzeń na Film, mój kanał znajduje się na drugim miejscu ???? za niezniszczalnym Browar Kopyra
Całkiem udany wynik jak na 3 lata działalności na YT
Wielkie dzięki za oglądanie, subskrybowanie i polubienia ????

Źródło ????https://rami.pl/piwni-vlogerzy-2023/
✅ SUBSKRYBUJ #browardomowystrzal ???? https://bit.ly/3elJxD8

#piwowarstwo #piwo #browar #browardomowy #piwodomowe #tworczoscwlasna #filmmaking #youtube #piwo #browardomowystrzal
seba_s - W serwisie rami.pl publikującym różne ciekawe statystki dotyczące piwa, brow...

źródło: top2023

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • 2
@nowik1492: Ostatnio zmienił się mocno odbiorca, więc dostosowałem treść pod niego, można marudzić że się nie klika albo działać. Pociłem stare filmy które mają swoje moment (z rządzenie losu sprawiło że nie moge nagrywać nowych filmów), a jest opcja polecenia długiego filmów i zaczęło to robić robotę.
  • Odpowiedz
@seba_s: Zdarza mi się oglądać "piwowarskiego youtuba" już od jakichś dwóch lat i nie kojarzę twoich filmów. Może czegoś brakuje w opisach filmów/kanału co pozwoli dotrzeć do szerszego grona odbiorców?
  • Odpowiedz
  • 1
@klekleklekle: do rzuć okiem i daj znać czego brakuje, jeśli szukasz degustacji to jest ich u mnie mało, ale planuje coś zacząć w tym kierunku tylko się ze zdrowiem ogarnę.
  • Odpowiedz
Co do kontentu to dla mnie przydatne byłyby degustacje piw, które sam uwarzyłeś + króciutki opis receptury.
Niestety, u mnie w proponowanych na yt twoje filmy są dość nisko:( np. po wpisaniu frazy "piwo żytnie"

Tak czy inaczej leci sub.
Dzięki za to co robisz;)
  • Odpowiedz
  • 0
@klekleklekle: Jest cała playlista z Warzenia, może potnę to na shorty. Czasem na końcu też jest degustacji piwa, jedno żytnie też było na kanale, nie wiem co ma mam zrobić żeby filmy lepiej się promowały, a czestojak już do kogoś trafie to pozytywny odbiór. Trzeba chyba trochę agresywnie się promować, bo chyba takie treści (piwo) maja ucinane zasięgi więc spoko jak gdzieś to będzie udostępniane, na pewno też polubieni i komentarze
  • Odpowiedz