Wpis z mikrobloga

#sodastream da się kupić obecnie wersję z niebieską butlą, czy wszystkie są już różowe?

I czy różową wersje faktycznie ciężej nabić w punktach? Czytałam, że może być drożej niż wersję niebieską. Tylko czy w ogóle niebieska jest jeszcze dodawana do jakiś modeli?
  • 11
  • Odpowiedz
  • 0
@thekes ja akurat mam różową w media expert wymiana butli czyli nabicie 40zł a u nas w mieście jest nawet punkt gdzie nabijają za 27zł. W mediaexpert niebieska też nabicie 40zł a nabój oryginalny niebieski w media expert nawet droższy niż różowy. Pewnie na necie da się znaleźć i na odwrót ale szczerze sprzętu nowego z niebieską butlą to chyba nie widziałam.
  • Odpowiedz
  • 0
@thekes teraz na pewno na dłużej bo nie ma upałów więcej pije się ciepłych napoi ostatnio wymieniłam jakoś pod koniec sierpnia i jakoś na początku grudnia się skończył gaz z tym że oboje codziennie do pracy bierzemy te butelki litrowe i gazujemy mocno bo lubimy mocno gazowane. Różnica jest ogromna w stosunku do nawet żywca mocno gazowanego a zawsze można jeszcze na następny dzień dogazować. Każdy może dostosować pod siebie no i
  • Odpowiedz
@thekes: albo mocno gazujemy.
nabój starcza na jakieś ~200 naciśnięć(oczywiście zależy też jak długo się przytrzymuje gazowanie)
a butelki gazujemy na 3-4 razy, to można policzyć ile butli wychodzi z jednego naboju

ale wymiana na olx za 2 dychy więć i tak się opłaca, tym bardziej, że nie generujemy plastiku i nie zajmuje to miejsca w domu( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@thekes wytrzyma choć trochę uleci. Ja głównie wypijam całą butelkę w ciągu dnia więc ciężko określić a w domu jak coś zawsze sobie podgazuje
  • Odpowiedz