Wpis z mikrobloga

@mgr-zielonka: Takk "to nie była prawdziwa prawica". Sorry prawica może być różna, a to że pis szło w rozdawnictwo żeby wygrać wybory albo, że morawietti coś #!$%@?ął o duchu socjalistycznym na spotkaniu jakiegoś koła gospodyń wiejskich to nie oznacza z automatu, że nie są prawicą
  • Odpowiedz
@LoginZajetyPrzezKomornika: Mój ojciec mówi, że jest Dyktatura Tuskowa i będzie stan wojenny i nie będzie można z domu wychodzić. Jak mu powiedziałem, że to za pisu nie można było wyjść z domu do parku i lasu to powiedział że: "mam nasrane we łbie" xD
Oczywiście Republika grzana. Mama opowiadała, że o 23:50 w sylwestra włączył, żeby wiedzieć co się z TVP dzieje XDD
  • Odpowiedz
@ProAero: Kurczę, masakra. Mam już swoje lata i nIe mam na co dzień do czynienia z takimi postawami. Jakoś tak się ułożyło, że moje niemałe otoczenie rodzina/przyjaciele/znajomi/praca nie wykazują takiego zachowania. Co prawda, niektórzy przy wódce przejawiają "PiSoskrętność", ale w życiu nie przyszło im bredzić takich rzeczy (przynajmniej nigdy nie słyszałem).
  • Odpowiedz
@LoginZajetyPrzezKomornika: Mój przez lata też zachowywał się normalnie. Oczywiście jako "ofiara transformacji ustrojowej" Tuska i Platformy nie lubił, ale co chwile o tym nie bredził. Dużo zmieniło to, że przeszedł na rentę i dużo czasu spędza przed telewizorem. TVP Info było blisko na kablówkowym pilocie to mózg jak gąbka chłonął pisowską propagandę i efekt widoczny.
  • Odpowiedz