Wpis z mikrobloga

Jadł ktoś może kebaba w Zdrojach z budy postawionej na przystanku Rondo Ułanów Podolskich w stronę Podjuch? Niby zwyczajna buda, ale zaciekawiła mnie ilość osób w kolejce jak przyjeżdżałem autem, bo stało z dobre 10 osób w różnym wieku, a pogoda do czekania na zewnątrz w ostatnich dniach jest średnia. W Google nie ma żadnego info o tej budzie.

#szczecin
  • 11
@DrJoint

no i co w tym dziwnego ?


Coś dziwnego to inaczej coś niespotykanego, czego nie można się spodziewać.
Ilu youtuberów nagrywa gastro w Szczecinie, jak często a jeśli już to w jakich lokalach?
Biorąc pod uwagę ilość wyników szczecińskich kebabów na yt, prawdopodobieństwo znalezienia tam recenzji kebaba w budzie na zdrojach jest bliskie zeru.

To w tym dziwnego, tak samo jak dziwne by było gdybyś znalazł recenzje pysznej buły ze swojego
@krucjan: ale się postarałeś :D nie pytałem o definicje dziwności ,tylko co akurat w tym jest dziwnego :D człowieku, poszukasz troche więcej to zobaczysz ze Ci youtuberzy , gastro recenzenci czy jak ich zechcesz nazwać, odwiedzają miasta i popularne budki ale w mniejszych miejscowosciach czy małych budach z zapiekankami za 5zł też będą. Wystarczy że słyszeli że najlepsze w okolicy czy coś. Wybacz że przecinki wrzucam losowo, nie jest to takie
@DrJoint to ty trochę poszukaj, bo tak się składa, że ja dość dużo czasu spędzam na yt a w szczególnie śledzę właśnie twórców treści gastronomicznych i z całą pewnością stwierdzam, że jeśli znajdziesz tam recenzje budy z kebabem na zdrojach, to będzie to dziwne.

Daj znać, czy udało ci się znaleźć.
via Android
  • 1
@krucjan tak dokładnie tam gdzie były burgery, teraz jest właśnie jakiś kebab. W burgerach z reguły były pustki, a teraz tam prawdziwe tłumy (chyba, że akurat tak trafiłem), a przecież obok jest Zdrojowy i kula mocy bliżej tramwaju.