Wpis z mikrobloga

@graf_zero: oczywiscie mozna uwazac ze to byl przypadek - tak samo jak zona moze uwierzyc ze naga kobieta w sypialni meza to hydraulik ktoremu sie zrobilo bardzo goraco i zaslabl - ale wymaga to zbyt duzo "dobrej wiary" by w to wierzyc - zwlaszcza w przypadku tak sprawnie dzialajacej komunikacji ktora jest w Warszawie (wg tamtejszego prezydenta ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Na tym aresztowaniu bardzo obecnej wladzy
@abgaha: Nie porównujmy ministrów do kuźwa jakiegoś Gawła...

Tak, akcja z autobusem nie jest dla mnie komfortowa moralnie.
Pytanie czy oni faktycznie ograniczyli możliwość ruchu Prezydenta, czy może to było uzgodnione z obu stron. Oraz czy FAKTYCZNIE swodoba ruchu była ograniczona.

Bo wydaje mi się że SOP nie byłby tak głupi żeby nie mieć żadnego wyjścia awaryjnego z Belwederu.
Że wystarczy autobus postawić pdo bramą i prezydent zablokowany. To byłaby skrajna
To byłaby skrajna nieodpowiedzialnosć, nie uważasz?


@graf_zero: tez tak uwazam ale zakladam ze sytuacja nie byla krytyczna by podejmowac krytyczne srodki (no i ze Prezydentowi nic nie zagrazalo).

Nie porównujmy ministrów do kuźwa jakiegoś Gawła...

Nie, nalezy porownywac. Jesli tu robia taka szokpke a w przypadku innego przestepcy (z pewnoscia dla czesci osob znanego) robia nic to cos jest bardzo nie tak.
Nie, nalezy porownywac. Jesli tu robia taka szokpke a w przypadku innego przestepcy (z pewnoscia dla czesci osob znanego) robia nic to cos jest bardzo nie tak.


@abgaha: Ja wiem że prezydent robi szopkę, ale to już jego odpowiedzialność.

Bo przypomnę - wysłał po Kamińskiego samochód zeby go policja nie zgarnęła.
@abgaha: Nie możemy.

Prezydent, biorąc pod uwagę powagę urzędu powinien walczyć "papierowo". Korzystając z narzedzi jakie daje urząd, a nie bawić się z hostel dla przetępców.

Jego działanie było działaniem na poziomie tego autobusu...
@graf_zero: no ale on walczyl papierkowo dajac akt laski - sa rozne opinie czy jest wiazacy czy nie a wiadomo jak jest w prawie. Dopoki nie wyrzuci sie z tworzenia prawa prawnikow nie bedzie tam prosto i latwo :)
@graf_zero: dziekuje za film - dziwny, wydaje sie ze powinni wyjechac, dziwne tez ze autobus z awaria od tak odjezdza. Ta sprawa awarii i jej celowosci jest jednak dosc istotna (wg mnie byla akurat na korzysc dla Prezydenta - wiecej problemow by bylo gdyby pojawil sie na miejscu i jakies dziwne akcje by sie zaczely)
@abgaha: nagranie jest że stojącego autobusu. To on blokuje, nie ten którego widać na filmie
Ale blokuje raptem tyle żeby SOP wyszedł, zatrzymał ruch na chodniku i przejechał chodnikiem.

3 minuty.