Wpis z mikrobloga

@patek66: Swoją drogą ryzen 7 7800x3d jest chyba trochę za słaby do rtx 4090, nie lepiej jakby wziął i9-13900kf? A nie, czekaj... chłop wziął chłodzenie do takiego proca zwykłe air, bo po co wodne, więc nie było tematu xD
@kopalnia554: Nie wiem jak można tyle ramu sobie piechdolnąć. Jak dla mnie, to ten jego pc to przepłacone i niedorobione zarazem głowno, które nie ma nic wspólnego z jakością. 128GB ramu, które mu pewnie siedzi na najtańszej płycie głównej, do tego proc syf chłodzony powietrzem i karta kupiona na raty xD
@xAlic3 tucznik myśli że im więcej to lepiej
25k wydał na kompa który za 2 lata straci połowę na swojej cenie i jak gta VI wyjdzie to już będzie jakiś rtx 6080 lub lepszy a tucznik nadal będzie kompa spłacał
@Kanterek tak w dodatku zamiast chłodzenia wodnego ma chłodzenie powietrzem
Chłop wziął kredyt na kartę graficzną która będzie spłacał 2 lata
Za 5 lat kupi kolejnego kompa po to by grać na nim w tibie
@patek66: Naprawdę? A nie przypadkiem właśnie wymieniony wcześniej przeze mnie i9-13900KF? No nic, najwyraźniej się nie znam na nieznanej mi jakości ryzensów
25k koła za takiego kompa z gunwo chłodzeniem, nadwyżką RAMu i kartą kupioną na raty xD Dauniel, po co Ci głowa? Jem niom
@xAlic3: Mordko, Intel to przeszłość. Jeśli chodzi o czysty gaming to 7800X3D jest obecnie top 1. Jest nawet minimalnie lepszy od 7950X3D. Ja ostatnio zmieniłem mojego 3600 na 5800X3D i jestem mega zadowolony ;) Także 7800X3D + RTX 4090 to najlepszy możliwy zestaw do giereczek dzisiaj, a jaka jest reszta jego kompa to nie wiem, ale chyba gotowca kupił, nie wiadomo jaki tam zasilacz itp ^^

Mordko i nie pisz "proc