Wpis z mikrobloga

@ziemniac no to prawa nie zna :) nie może prezydent odrzucić budżetu. Może skierować go do TK, a jeżeli coś będzie niezgodne z konstytucją to rząd ma prawo to poprawić i odesłać do podpisu i tak w kółko. Rozwiązanie tylko jakby rząd budżetu nie złożył.

Bardziej się obawiam uchwały SN 11 stycznia gdy będą ogłaszać czy wybory były zgodne z prawem (po rozpatrzeniu rekordowej ilości skarg wyborczych).
Jakiś pedryl pisowski pod aresztem powiedział, że 31 stycznia budżet odrzucony i parlament rozwiązany. Nowe wybory. Myślicie, że długopis tak zrobi?


@ziemniac: Na razie na tych swoich pomysłach: wetowanie kasy TVP i zaproszenie Wąsika i Kamińskiego do Pałacu świetnie wychodzą. Myślę, że na przedterminowych wyborach wyjdą jeszcze świetniej. Ale są tak głupi, że mogą to zrobić.
@sznapix: Wątpliwe. Elektorat pisu byłby zmobilizowany jak jeszcze nigdy, już nikt by nie olał wyborów "bo i tak wygramy". Z kolei elektorat koalicji po pierwsze uspokojony wygraną, to też w dużej mierze zniechęcony postawą koalicji po wyborach. Mam na myśli zgoła inne niż wcześniej podejście do praworządności i miganie się od czołowych obietnic. PIS by to aktualnie wygrał.
@wAr1948: Jaki #!$%@? elektorat xDDD oni już nie mają ludzi aby wygrać wybory, ostatnio padł już rekord. Elektorat koalicji jest zajebiście zadowolony z tego co się dzieje + 3 droga zabiera PiSowi wyborców. Jedyne partie które są stratne w wyborach to PiS, lewica i konfederacja.
@sznapix: póki co to w sondażach pis i ko lecą równo w dół. Wzmacnia się TD, Konfa i lewica. Uwierz mi, że mnóstwo osób jest niezadowolonych i to będzie widać w europarlamentarnych